Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívok miért szeretik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívok miért szeretik azt ha a passzív lenyeli?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitudja.. talan izgatja oket, en mint passziv sose nyelem le,de ha valakit szeretek annak nyilvan mindent megteszek.
2017. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már, hogy egyszerűen azért, mert kiábrándító/gusztustalan, ha a passzív elkezd köpködni utána, de olyan érvelést is halottam már, hogy ez egy picit olyan dominanciaérzést ad az aktívnak szex közben.


(Én passzív vagyok amúgy.)

2017. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka van (nálam legalábbis):

- tisztaság - nem kell letörölni, ilyesmi

- igen, van benne egy kis dominancia is

- de legfőképpen maga az élmény, hogy a másik annyira elfogad, befogad, hogy a szopást egy pillanatra sem hagyja abba, nem szakítja meg, hanem végigcsinálja

2017. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 attol ha valaki nem hagyja abba a szopast hanem vegig csinalja elvezis meg nem biztos hogy le is nyeli a passziv hanem egyszeruen a szajaba tartogatja mint pl en , es az hogy a kopkodes undi hat szerintem az is az amikor lenyelik szoval alapbol szex utan furdeni kell es akkor mar nem mind1 hogy a spermat is le kell magarol mosni?
2017. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lacás1976 ***** válasza:
88%
Mert az nagyon jó érzés mikor az ember élvezésig van leszopva és még kicsit utána is és látni a másikon hogy szereti a spermát.Lehet van benne egy kis dominancia is de egyszerűen jó érzés. Én is le szoktam nyelni páromét mert imádom mikor elélvez a számba.
2017. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én soha nem nyelem le, azt is utálom ha a számba folyik az előváladék pl attól már hányingerem van, pedig imádom a páromat de nekem keserű, és undi.
2017. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Maximilian01 ***** válasza:
100%
3as teljesen egyetértek előtte térdelek és látom h majd össze esik a gyönyörtől
2017. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen lenyelném. De nincs kinek sajna.
2017. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is örömmel lenyelném már valakinek

És nem csak 1 adagot

2018. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tolem nem vartak el hogy lenyeljem de mind szerette ha szo nelkul nyeltem mint kacsaa nokedlit. Szerintem azert mert azis az orgazmushoz tartozik es igy lesz teljes kielegites
aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!