Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok ti kiszoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok ti kiszoktátok nyalni a párotok segglyukát?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném kinyalni a partneremét,de nem tudom mire számíthatok. Szagok? Ízek? Ti mit tapasztaltatok? Ápolt a partnerem!
2017. dec. 29. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne, kinyalnám. Természetesen csak tisztálkodás után :)
2017. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Fujj soha
2017. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csinálja a párom de én alaposan kimosom magam és nincs ott semmi olyan ami nem odaillő.

Azonban inkább a fenekemet nyalogatja meg a golyóimat, meg izgat meg a hasamat csókolgatja.

Amúgy jó érzés akkor is ha kif az ánuszt nyalogatja végighúzza a nyelvét vagy az ujjával és zselével csinálja mert iszonyat sok ideg van arrafelé.

2017. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyből tisztálkodás után kezdjetek szexelni, olyankor még nem szabadna, h nagyon legyen szaga ott. De ez függ attól is, h mennyire vagy finnyás, mennyire zavarnak a szagok... biztos van aki a frissen mosott farkat is büdösnek találja... :-D v esetleg nyálazd meg az ujjad, és símogasd, masszírozd a lyukát, akkor a saját nyálad szagát fogod érezni...
2017. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég érzékeny vagyok a szagokra, jó a szaglásom, de soha nem találtam undorítónak a nyalást, v büdösnek a partneremet... a legelső alkalom előtt én is paráztam, h milyen lesz csinálni, de nagyon kellemes 'csalódás' volt... 4es voltam, csak ez lemaradt
2017. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem minden alkalommal kinyalom, persze a párom előtte alaposan kimossa magát. Nyilván tisztálkodás után is van valamilyen szaga, de az vele jár. Ha azonban kívánod a párod seggét, s szeretnéd kinyalni, akkor az a szag nem fog zavarni sőt, esetleg még izgató is lehet.
2017. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne párom nagyon szívesen kinyalnám:)
2017. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig
2020. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha nekem csinálják, nekem megfelelne a 69 ilyen módon. Tisztálkodás pedig nagyon fontos, sosem szabad félvállról venni egyik félnek sem.
jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!