Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés

Milyen nővel szeretnétek legjobban lefeküdni? Milyen nővel élnétek kapcsolatban?

Külső és belső is érdekel.



2018. febr. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a nő akivel szexelnék és akivel kapcsolatban lennék egy és ugyanaz a kategória,ugyanis nem vagyok az egyéjszakások híve.


Külsőleg nincsenek konkrét kikötésem.Az ideális nő számomra egy intelligens,mély érzésű és kommunikatív,kiforrott személyiségű ember akivel megvan a testi lelki összhang

2018. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szép,őszínteséget-melegséget sugárzó szemek.Kedves mosoly.

Őszínte,önálló;de kompromisszum kész.Jó a beszélőkéje,de nem fecseg.Van életcélja,és tesz is érte.Rendelkezik empátiával és jól használja.Attől,hogy én is nő vagyok,minden fifti - fifti.Olykor persze borúl a mérleg.De fontos,hogy aztán a másik irányba is boruljon,aztán újra egál.

Észre vettem,hogy a hosszú hajú - kerekebb fenekű,szélesebb csípőjű,kisebb(B,C) kosaras lányok jobban bejönnek.Az első viszont a belső.Illetve,hogy menne - e hosszabb távon is.:)



Nálam is égy és ugyan az!

2018. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Konkrét ideálom nincs, van amikor egy szőke hajú, kék szemű nőbe bolondulok bele, aki alacsony, kerekded, van amikor rövid barna hajú, barna szemű, magas, vékony nőbe esek bele. :-D Úgy mondanám, hogy nálam komplexen fontos belső és külső. Hiába néz ki valaki jól, ha undok, beképzelt, önimádó. Elmúlik a varázs. :-) De hiába kedves, okos, intelligens valaki, ha külsőre nem jön be. Szeretem, ha egy nő határozott, karakán, erős jellemű, hasonló vagyok én is. Nagyjából ennyi is.. :-D


23LL

2018. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Párkapcsolatot nem tudok nővel elképzelni, max egy kalandot.

Ideálom nincs, de mutatok 1-2 ismertebb nőt, akik szerintem nagyon vonzók:

[link]

[link]

2018. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekesen olvasom a tapasztalatokat :)

24L

2018. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!