Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, nektek milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fütyije.
2017. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben egyezünk első...:D
2017. okt. 22. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez kérdés úgy 16 éves kor felett picit uncsi és gáz, már bocsi :)

Alapvetően az ideális társ (tök8, hogy nő vagy férfi) tetszik külsőre és belsőre, hasonló az értékrendünk, megvan a közös hang, a bizalom és a kémia, működik a kommunikáció. A többi meg adódik ezekből.

2017. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

OFF

*sóhaj*

Milyen kár, hogy leszbikusokkal kéne most nőkről beszélgetnem. A biszexeknél legalább nekem is lenne némi esélyem...

ON

2017. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És milyen az aki külsőleg és belsőleg tetszik?

Szőke, kék szemű? Vékony, kis cicikkel? Rocker beütésű lipstick?

Határozott, kemény nő? Szereti az állatokat és szeret rajzolni?

Konkrétumokra gondoltam...

2017. okt. 22. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Teltkarcsú alkat,barna vagy fekete haj és szem,kicsi vagy közepes mell, átlagos magasság, pár évvel idősebb nálam.Nőies stílus, ápoltság, szép frizura, csinos,nőies ruhák,ápolt körmök.


Beképzeltségtől,flegmasagtól,mások lekezelésető és egyéb, ma divatos allűröktől mentes,kedves,szolid,kapcsolatcentrikus, lojális.

Ezektől konkrétabb dolgokat nem szeretek szabni, mert lelkileg egymásra tud hangolódni két ember,akkor nem számít, hogy ki mit szeret,de azért tetszik, ha valaki értelmesen és tartalmasan el tudja foglalni magát, és nem a facebookon tölti minden szabadidejét. Én szeretek olvasni,régi filmeket nézni,szeretem az állatokat, a pop zenét és az operát is,nem hátrány ha ő is szereti ezeket,de ha nem az sem kizáróok.

28/L/N

2017. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külsőre: amolyan átlagos vagy szolidan sportos testalkatú, szolidan de nőies legyen. Szuper lenne ha belsőre normális, intelligens, érett, toleráns, laza, optimista, rugalmas, nyugodt személyiséggel rendelkezne. És most a bilibe lóg a kezem, nem véletlen vagyok lassan 8 hónapja egyedül.. túl magasak az elvárásainak bizonyára.
2017. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: én pont ilyen vagyok, néha kicsit önbizalomhiányból eredően időnként még pesszimista, de ezen már dolgozom ezerrel. :) Szerintem messze nem lóg a bilibe a kezed, ezek tök reális "elvárások", csak semmi nem garantálja azt, hogy attól, mert valaki ilyen, azzal meglesz az összhang meg a kémia is... Az élet már csak ilyen, de ne csüggedj, majd jön, akinek jönnie kell ^^
2017. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: nagyon kedves vagy utolsó, köszönöm a biztatást. És szabad megkérdezném, hogy neked milyen típusú nő az ideálod? A karakter miatt kérdezem.. Ha válaszolsz, azt megköszönöm. :)
2017. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!