Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, az ideális párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ideális párotok milyen személyiséggel rendelkezne? És milyen a külseje?

Figyelt kérdés

Leszbikus kategória, kérem azt vegyük figyelembe.


Milyen számotokra az ideális lány, “álmaitok nője”?



2017. dec. 19. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Alap esetben most összegyúrnék pár lányt és abból jönne ki a tökéletes de én már megismertem azt aki a tökéletes lehetne.


Személyisége: Határozott, magabiztos, intelligens, talpraesett, humoros, kedves de egyben szigorú, kemény, igazi nőci. Rossz tulajdonságai is kellenek? Mert azzal együtt tökéletes (idegbajos, önérzetes :D )


Külseje: Magas, nőies alkatú, fekete hajú, barna szemű, az öltözködése titkárnősen komoly, visszafogott de szexis, szereti kiemelni a vállait és a vádliját. ;)

21/B/N

2017. dec. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van ideálja, azaz álomnője, de az esetek nagy részében nem ez az ember lesz életünk szerelme. És ez nem csak a leszbikus, hanem minden kategóriára tartozik.

Belsőleg az érzélmes, babusagtó típus, erőskezű, határozott, de kicsit bunkó, vicces, humoros, őszinte, néha visszahúzódóbb.

Külsőleg annyi az elvárásom, hogy barna rövid haja legyen, közép magas, átlag testalkatú, eres kezű. Lehet akár szemüveges is.

2017. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap válaszoltam meg egy tök ugyanilyen kérdést, szóval bemásolom ide mert nem változott tegnap óta :))


Külsőre: alacsony, "vézna", fiús, vállig érő vagy rövidebb fekete,kicsit kócos haj, szemszín mindegy, stílusban kicsit alteros, lehet ízléses tetkó is

Belső: kedves, kicsit bohókás, nevetgélős életvidám lány, aki szereti a bújást,a gyerekeket, a sétálgatást, az állatokat, a néha féktelen alpári röhögcsélést és akihez egy nehéz nap után is oda tudok bújni csöndesen egy kis békéért :)

21L

2017. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan lenne, akivel lehetne komoly dolgokról beszélgetni, nem csak ökörködni, és bújós, de ha kell, harcias.


Testileg én viszonylag izmos vagyok, talán ezért nagyon bejönnek az alacsony termetű, vékony lányok.


25/L

2017. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Belső: magabiztos,komoly,összeszedett,határozott,fegyelmezett,önérzetes.


Külső:ápolt,sportos alkatú,mindig nőies.

29/N

2017. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kulsoleg nincs alomnom,igazabol a belsoje teszi szeppe a kulsejet:)
2017. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Türelmes, kedves, megértő, akivel bármit meg tudok beszélni. Fontos számomra, hogy a partnerem egyben a legjobb barátom is legyen. Megbízható, hűséges, okos (ezt nem diplomában mérem, sokkal hétköznapibb dolgokban). És persze szuper, ha van humorérzéke, lehet vele viccelődni. Szeretem még a domináns, határozottabb jellemű lányokat, akik azért nem nyomják el a partnerüket.

Külsőre általában a nőiesebb lányok jobban megragadják a figyelmemet. De mindenképp legyen ápolt.

2017. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intelligents, érzékeny, szeretö, törödö, nyugodt, nöies, csinos, nálam magasabb (ezt nem nehéz...) Mosolygós, öszinte :)
2017. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!