Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexek, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek, milyen nők jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok.


Nekem például ő nagyon bejön.

Az ilyen típusú lányok szerintem baromi szépek, bár gondolom mindenkinek mas az izlése :D


[link]


2018. jan. 14. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen... Halsey hihetetlenül szép. Egyszer azt álmodtam, hogy lefeküdtünk. Nagyon jó érzéssel ébredtem fel. :D

Akit még szeretek az Hayley Kiyoko. :)

2018. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a hosszú sötét haj és a nőiesség a gyengém. Amal Clooney, Monica Belucci fiatalkorában, Rose Byrne
2018. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Háát szerintem elég ronda ez a nő....

Top3 gyönyörű nő hírességek közül


[link]


[link]


[link]


Az az érdekes, hogy alapvetően nem tetszenek a szőke nők, de hírességek közül ők a leggyönyörűbbek! ^^

2018. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

hú ez elég jó csaj,de hosszú barna hajjal az igazi.

ilyen rövid szőkével meg sem látnám.

[link]

2018. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ő az ideálom:


content/uploads/2012/10/Eva-G


A férfias/androgün nők nem tetszenek.


30/N

2018. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
2018. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Olivia Wilde

20 l

2018. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Huh nekem rengeteg van, de most nincs kedvem nekiállni sorolni szóval az itt felsorakoztatottak közöl Jennifer Aniston, a fiatal Monica Belucci, egy kicsit Olivia Wild, meg valamennyire Halsey is de szigorúan hosszú és inkább természetes (úgy értem hogy nem kék) hajszínnel. (bocsánat azoktól akikek rövid kék-zöld hajuk van, ez csak személyes vélemény).
2018. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a férfiasabb nők, akikben azért van nőiesség. Gonolok itt arra, hogy magasabb, vékonyabb vagy kicsit izmos, középtestalkatú, rövid hajú, eres kezű, karakán kiállású nő. 30 feletti legyen mindenképp. De ettől még öltözködhet nőiesebben, bár inkább az unisex stílus ami az ilyen nőknek jobban áll. 18/L
2018. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

[link]


[link]


nekem az ilyen tipusú nők/lányok jönnek be nagyon. Full ideálom :) 17/L

2018. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!