Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » L. Kérdés:Nálatok is befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L. Kérdés:Nálatok is befolyásoló tényező a vonzalomban a ruházat vagy ez csak az én heppem?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon,hogy nálam nagyon számít,hogy hogy van felöltözve az a bizonyos lány. Például ha férfi ingben nyakkendőben vagy más férfias ruházatban van,még a legvonzóbb lány se kelt vonzalmat bennem (bocsánat azoktól akik ilyen stílust képviselnek,ez csak az én véleményem)


Viszont egy egyszerű nőies stílushoz vagy egy bebújós pulcsiban és farmerben mászkáló nőhöz sokkal könnyebben elkezdek vonzódni.


Ez másnál is így van vagy én vagyok túlságosan felszínes/finnyás?



2018. jan. 13. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos en is adok arra hogy hogy nezzek ki ,en altalaban elegensabban szoktam , nyilván bizonyos hatarokon belul fontos nem ez a döntő, de pl ne öltözködjön ugy mint egy rapper vagy mint akin látszik hogy 0-24 tumbrl on lóg,de ez sem annyira meghatarozo mert személyiség fog dönteni hogy emberileg milyen :)
2018. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Atya világ! Én valakihez nem a stílusa miatt vonzódom, ahogyan fel van öltözve. Akihez vonzódom, ahhoz mackónadrágban, pólóban, kosztümben, ruhában, kinyúlt pulcsiban is vonzódom, tök mindegy, hogy mit vesz fel, mindenben szexi, mert vonzódom hozzá, tetszik :-D Bár nekem inkább az arc és a szemek a fontosak, meg a személyiség. Nyilván ha előttem megy egy Hölgy szoknyában, hosszú szárú csizmában, megnézem, mert szexi. De ha valaki "fiús" ruhában áll előttem a villamoson vagy mellettem, tök mindegy és gyönyörű az arca, annyira mindegy, hogy mi van rajta.. de a legjobb, ha semmi :D


23L

2018. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!