Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » L. Kérdés:Nálatok is befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L. Kérdés:Nálatok is befolyásoló tényező a vonzalomban a ruházat vagy ez csak az én heppem?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon,hogy nálam nagyon számít,hogy hogy van felöltözve az a bizonyos lány. Például ha férfi ingben nyakkendőben vagy más férfias ruházatban van,még a legvonzóbb lány se kelt vonzalmat bennem (bocsánat azoktól akik ilyen stílust képviselnek,ez csak az én véleményem)


Viszont egy egyszerű nőies stílushoz vagy egy bebújós pulcsiban és farmerben mászkáló nőhöz sokkal könnyebben elkezdek vonzódni.


Ez másnál is így van vagy én vagyok túlságosan felszínes/finnyás?



2018. jan. 13. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Tavasztól őszig tartó időszakban számomra is fontos: szeretem, ha a nő mezítláb, papucsban, farmerban, fehér nadrágban van, sokkal vonzóbbnak tűnik.
2018. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

nemcsak neked, bár én mondjuk pont a farmerben, tornacipőben mászkáló nőktől vagyok ki, annyira nem tartom vonzónak egyiket se, ha ilyesmit vesz fel.

a nőies stílus viszont nagyon bejön: szoknya, harisnya, magassarkú, vagy vmi testhezálló ruha. de akár egy divatos kabát is megteszi, nem kell h kihívó legyen.

ha látom h egy nőnek van stlusa az vmiért felkelti az érdeklődésemet. még egy közepesen jó nő is elbűvöl ha igényesen, nőiesen öltözködik.

ellenben egy 10/10-es nő is le tud lombozni ha tucatként öltözködik és unalmas, fiús farmer+tornacipő+bő pulcsi kombót választ. vagy a frizurája, körme stb, igénytelen.

de sztem ez természetes, a nők se vonzódnak az igénytelen vagy épp nőies öltözködésű férfiakhoz.

2018. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2# "de sztem ez természetes, a nők se vonzódnak az igénytelen vagy épp nőies öltözködésű férfiakhoz."


Pont,hogy nőkhöz szólt a kérdésem én magam is az vagyok,de ennél jobban már tényleg nem tudom jelezni hogy leszbikus kérdés,ha már a kategóriát nem olvassa senki :/

2018. jan. 13. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem igazabol barmelyik stilus vagy fius/lanyos oltozkodes tud tetszeni, ha az illeto tudja is viselni.

Hiaba van egy lanyon magassarku es szoknya, ha alig tud benne menni es latszik, hogy idegen tole a noiesseg.

Ha meg valaki fiusan oltozkodik, legyen is hozza eleg laza.

Ha valaki meg elegansan, akkor ahhoz is tudjon kello magatartast felvenni.

2018. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak nálam pont az ellenkezője igaz, a magassarkús-testhezállóruhás nők annyira nem jönnek be. :D Nem vagy felszínes miatta.
2018. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak azt bizonyítja hogy tényleg a nőket szereted :D
2018. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Nálam is befolyásoló tényező,hiszen a ruházat sokat elmond az emberről.


A fiús öltözettel nincs semmi bajom,de mivel taszítanak a férfias dolgok,így nem tetszik ha egy nő férfiasan öltözik. Nálam az elegancia, az igényesség és a nőiesség a mérvadó.De pl.ha valaki túl kikívóan,fesletten öltözik azt igénytelennek tartom, nem tetszik.Viszont ha túl lestrapásltan öltözik,szakadt farmer,tornacipő,mackónadrág,elnyúlt pulcsi szintén nem tetszik,túl jellemtelen,igénytelen.


Vagy öltözzön nagyon elegánsan,pl.a kosztüm nagyon tetszik,vagy ellensúlyozza csinosabb darabokkal a hétköznapibb stílust. Pl.egy hosszú szárú csizmával és egy szövetkabáttal csinos egy sötét színű, testhezálló farmer, vagy körömcipővel és egy elegáns blúzzal,pláne ha megvannak a megfelelő,nőies kiegészítők,de a leggings is jó bokacsizmával(lapos sarkúban is vannak szép darabok),és mondjuk egy hosszú kardigán + elegánsabb póló,blúz kombóval. Tehát meg lehet találni az egyéni ízlésnek,stílusnak megfelelő öltözéket még a nőiesség határain belül,csak kísérletezni,kompenzálni kell, nem csak a miniruha 20cm-s tűsarokkal,télen ugyanez egy vékony bőrkabáttal lehet nőiesen vonzó.

30/N

2018. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenkinél befolyásoló a ruházat. A külső megfog a belső megtart. Nekem nem pont az olyan lányok tetszenek meg, mint az előttem szólók írtak. Nekem sokkal jobban tetszenek a fiúsabb stílust képviselő lányok, valahogy ha egy lányon szoknya van azt nem fogom megnézni. Sokkal jobban tetszenek az olyan lányok akik persze adnak magukra de mégsem azok a nagyon kinyalom magam, hogy mindenki megnézzen. Én pont, hogy az olyan lányokat szeretem akik meghúzódnak. Mellesleg a magassarkúktól, meg kimondottan irtózom.

19/L

2018. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nalam szinte teljesen mindegy miben van a lany a kisugarzasa az ami erdekel meg fius oltozetbennis lehet nagyon is vonzo valaki:)

Bar nemtudom nekem a pici es noies lanyok is bejonnek meg a nagyon fiusak is es a noies de ilyen laza pulcsisok is :D meg meg van par stilusu, tehat engem annyira nem befolyasol az oltozete.

Viszont nyilvan van mar az igenytelen kategoria nyilvan az nem annyira megnyero, de kulonben meg nagyon vonzoak szamomra fiusabb oltozetu lanyok is :3

16/LL

2018. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Igazából nekem is meghatározó ez. Ez a ruházat nekem sem tetszik annyira. Mivel én is inkább nőies vagyok, ezt a stílust preferálom.
2018. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!