Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen külsődleges tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsődleges tényező taszít titeket egy lányon?

Figyelt kérdés

Nekem lóg elegge a mellem és sok helyen striás a bőröm.

Szerintetek aki szerelmes belém annak mennyire lesz ez taszító?


(Egyebkent a sok fogyastol ilyen sajnos)

Volt eddig két barátom. Az egyiket nem érdekelte és mindig mondta hogy ne törődjek vele így is tetszem neki, másik fiú tett rá néha megjegyzeseket, végül egy csinosabb lánnyal sikerült össze jönnie, ami elegge elvette az önbizalmamat.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki odáig van értem, de félek mi lesz amikor közelebb kerülünk egymáshoz...


A kérdés az más dolgokra is érvényes, pl valakit taszít a sötét bőr vagy narancsbőr, esetleg ha valaki kövér vagy túl sovány stb


2017. aug. 12. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Pénisz
2017. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan ez van velem is. Engem nem zavarna, hisz ha szerelmes vagyok, akkor a kis hibáidba is szerelmes vagyok. :)

21/L

2017. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem csak az zavar ha valaki igéntytelen. Amúgy meg a kisbáink tesznek minket egyedivé :D
2017. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis hibáink* :D
2017. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A rövid körömágy. Hüvelykujjon pl... Kiábrándtító
2017. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5 Pacsiii!

Az engem is taszít kicsit :D persze, nem egy nagy dolog és tudom, hogy az illető nem tehet róla de akkor is, van bennem valami taszítò èrzès :D ja meg a lábujjak, ha a második hosszabb mint az első, nagylábujj kivagyok -.- :D ès azt sem szeretem, ha valakinek nem ápoltak a körmei, piszkos vagy ha rágja...

Persze ezek mind olyan dolgok, amiket az ember elfogad, ha szerelmes. Ès, ha szeretek valakit akkor nem számìt, hogy melyik lábujja mekkora vagy, hogy mekkora a körömágya :) kivéve az ápoltság, az számìt 😎

Azon pedig ne aggòdj, hogy striás a bőröd vagy, hogy épp lògnak a melleid! Ahogy ìrtam, ha valaki szeret elfogad olyannak amilyen vagy ;)

2017. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint az igénytelenség taszít, ill. nem kedvelem a túlsúlyos, túl izmos, ill. túl sovány nőket.

Továbbá nem taszít, de nem is vonz a fiús külső.


30/nő/L (nőies)

2017. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

- Elférfiasodott külső, viselkedés(A félreértések elkerülése végett : attól még nem leszel férfias, mert nem koktélruhát és 14 centis tűsarkút hordassz mindennap, a nap 24 órájában, lehet vonzó pl.egy farmernadrág és egy lapossarkú szandál is, csak női butikban vásárolj,ne férfiruhát hordj).

- Ápolatlanság (a legdurvább ha a fogait hanyagolja valaki).

- Feslett,könnyűvérűségre utaló külső, viselkesés( semmit sem takaró ,túl rövid,túl kivágott ruhák,eltúlzott,feltűnő smink,kacsaszáj stb).


Striákkal, narancsbőrrel,nemszilikom mellel semmi bajom,a felsoroltak sokkal taszítóbbak,sőt a stria meg a mell egyáltalán nem taszító.Szerelmes valakinek a lelkébe, a személyiségébe leszek, az ilyen apró hibák nem érdekelnek. A páromnak egy elég nagy és viszonylag friss műtéti hege van, ő is önbizalomhiányos miatta, de engem nem zavar, azzal együtt szeretem, 5 "hibátlan" testűre sem cserélmém el.

L/N

2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
A férfiasság legkisebb jegye is teljesen taszító számomra, testtartás, menés, mozdulatok, stb. Túlsúly, túl soványság, ízléstelen ruhák, csillogó villogó cuccok, stb. Én klasszikus nő vagyok, tehát az erősen Lipstick leszbikus, ugyan ilyen nőkre is bukom. Mondjuk a párom picit husibb, de hihetetlenül vonzó és nem ez a döntő, annak ellenére, hogy én pl. fit vagyok. Nekem szerencsés a genetikám, nincsenek bőrhibáim, mindenem arányos, ennek ellenére nem várom el a tökéletességet a másiktól. :)
2017. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Elfelejtettem hozzátenni , hogy piercingeket, tetoválásokat is taszítónak tartom, (különösen a szemöldök piercinget, ami amúgy leszbikus " attributum" )és nem szeretem a színésre festett ill. extrémre vágott hajat, pl. felnyirt hajat, punk frizurát sem. Most ezzel a két válaszommal kb. minden leszbikust kizártam, de egyszerűen taszít a sztereotípikus leszbikus külső.
2017. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!