Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen külsődleges tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsődleges tényező taszít titeket egy lányon?

Figyelt kérdés

Nekem lóg elegge a mellem és sok helyen striás a bőröm.

Szerintetek aki szerelmes belém annak mennyire lesz ez taszító?


(Egyebkent a sok fogyastol ilyen sajnos)

Volt eddig két barátom. Az egyiket nem érdekelte és mindig mondta hogy ne törődjek vele így is tetszem neki, másik fiú tett rá néha megjegyzeseket, végül egy csinosabb lánnyal sikerült össze jönnie, ami elegge elvette az önbizalmamat.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki odáig van értem, de félek mi lesz amikor közelebb kerülünk egymáshoz...


A kérdés az más dolgokra is érvényes, pl valakit taszít a sötét bőr vagy narancsbőr, esetleg ha valaki kövér vagy túl sovány stb


2017. aug. 12. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
9-es vagyok: 7-es, dettó ugyanez. Nekem a köldökömben van piercing, de az arcon lévő piercingek iszonyatosan taszítanak, ahogyan a tetoválások is.
2017. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!