Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnét tudom meg egy lányról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom meg egy lányról, hogy bi vagy leszbi hajlamai vannak? Külső jegyek, ruházat, haj stb.

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhányan azt mondják, hogy ha a jobb hüvelykujjadon van egy gyűrű.. De persze hogy hordhatja ott heteró is, ez nem kifejezetten pontos.
2016. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Előző.. Rövid haja(ez is lehet akár heterónak is), fiús külső, tetoválások(és ez is), piercingek, cigi a kézben árulkodhat az illetőről.
2016. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem mondott jellegzetes dolgokat egyáltalán. De lehet tudni arról, hogyan nez bizonyos emberekre, vagy ha a párkapcsolati téma szoba jön, nem mondja ki a nemet, csak annyit, hogy "az illető" vagy ilyesmit. De 100%-osan csak akkor lehet tudni, ha kimondja. Illetve meg van ez a bizonyos "gaydar", gondolom hallottál mar rola. Vannak melegek/biszexek, akiknél megvan ez a radar, de valakinél nem...
2016. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Leszbikus nő vagyok és nem fiús a külsőm,nem dohányzom,nincs tetoválásom. Hosszú a hajam,hetente járok fodrászhoz. Sminkelni is szoktam,nőiesen szeretek öltözködni, a munkám amúgyis megköveteli az elegáns viseletet,kösztümöt szoktam felvenni magassarkúval.Egy fiús ruhám sincs,csak női butikban,női osztályon vásárolok.Nem szoktam káromkodni,gyűrűt a gyűrűs ujjamon hordok,szivárványos karkötőm nincs. A barátnőm ugyanilyen.


Külső alapján csak spekulálni tudsz,de nagyokat lehet tévedni.Inkább próbáld megismerni,beszélgetni vele,és majd elmondja ő,hogy melyik nemhez vonzódik.

2016. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt rém egyszerű meg állapítani,hajtól,gyűrűtől,és tetoválástól független is!!! Semmi sem kell hozzá,és pár perc alatt kideríthető!!!!!!!!!
2016. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, hogy lehet pár perc alatt kideríteni?
2016. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiús megjelenés tényleg árulkodhat, de alapvetően én is azt gondolom, hogy felesleges ilyenekből következtetéseket levonni, mert sok kivétel van a sztereotípiák alól.

Én is vonzódom a nőkhöz, pedig a második válaszoló felsorolásából csak a dohányzás igaz rám, de azt is le akarom tenni. Amúgy hosszú a hajam, sminkelek, nőiesen, sőt, gyakran elegánsan öltözködöm.

2016. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!