Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub hajlamai lennének?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub hajlamai lennének?!

Figyelt kérdés

Mikor szeretkezünk a párommal elkezd "furcsán" viselkedni. Mikor mosszionárius- vagy kutyapózba csináljuk mostanában megfogja a nyakamat és szorítja(nem olyan vadul de eppen annyira hogy erzem) vagy csapkodja a fenekemet, néha a melleimet,húzza a hajamat. Soha nem engedi szinte,hogy én legyek felül, én irányítsak. Van olyan mikor annyira megszorítja a karom vagy a szombom, fenekem , hogy megmarad a nyoma (ez nem fáj csak látszik)

2 éve vagyunk együtt és ez kb. 3-4 hónapja kezdődött. Most ez mi?! Segítsetek!

En 23 ö26



2016. júl. 11. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kevered a szezon a fazonnal. Aki csinálja a dom, akit tűri a sub... jó hogy tisztában vagy ezekkel.

Egyébként hogy ezeket csinálja nem jelent semmit.

2016. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szub.. Hanem domináns hajlam.. A szub az amikor élvezi ha azt csinálják vele mint amit a te párod csinál veled. 22 N
2016. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elnèzést, összekevertem.! Nem kell egyből a fejemet venni! Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 11. 10:39
 4/14 anonim ***** válasza:

az a kérdés csak, hogy eztte élvezed-e...

ha igen, akkor összeilletek, ha nem, akkor van egy kis gáz...

2016. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen csak akkor jó, ha kölcsönösen ezt élvezitek. Én sem szeretem, ha a nő irányít, de sosem lennék vele durva, ha nem tudom előre, hogy erre gerjed...


25/F

2016. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Élvezed? Akkor hadd csinálja...
2016. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Élvezi hát! ("...nem olyan vadul, csak hogy érezzem...", "...nem fáj, csak meglátszik...") Jó mulatást!;)

Kicsit hergeld még szavakkal, beszélj mocskosan, szerintem be fog neki jönni.

Illetve itt a tökéletes példa arra, hogy nem kell előre egyeztetni az ilyesmit, mert 1. egy normális pasi úgyse csinálja annyira vadul elsőre, 2. mivel, hogy új a csajnak, felesleges előtte kérdezni, hogy tetszeni fog-e neki, mert honnan tudja, 3. ugye, hogy jobb volt ez így meglepetésként, mint előre egyeztetve, drága?;)

2016. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor a sub az TE lettél, jó mulatást hozzá!
2016. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez már ott eldőlt, amikor 3 évvel (ami effektíve 10-12 év) fiatalabb partnert választott.
2016. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a BDSM irányultság nem korfüggő
2016. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!