Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira anyagiasak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira anyagiasak lennének a nők?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa,hogy előítélet miatt megbélyegeztek,hogy csak pénzre megyek. Ez baromi szarul esett és nem is értettem a dolgot,mert olyan típusú nő vagyok,aki úgy gondolkodik,hogy inkább szegényen,becsületesenés boldogan él a férjével. Ennek ellenére most engem is megbélyegezhetnek és előítéletesek lehetnek velem az ilyen nők miatt?:(
2016. máj. 13. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg. Ha egy nőnek választania kell a csúnyább, jellemtelenebb, de gazdag és a szegény szépfiú közt, akkor a gazdagot választja.
2016. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Emiatt a két kérdés miatt gondolkodtam el most ezen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..



http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


A 2.kérdésnél a k után ki kell venni a pontot,ha be szeretnéd tölteni a kérdést

2016. máj. 13. 16:40
 3/11 A kérdező kommentje:

Tévedtem. Kipontoztam,de így is meg lehet nyitni a kérdést.


Ez a két kérdés csak szerintem baromi gáz?

2016. máj. 13. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy törölték közben a kérdést.


Az első kérdés gáz, hogy egyáltalán felvetődik, de igazából a válaszok gázosak.

2016. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő anyagias. A fene se tudja, hogy hány százalékuk igen, de egyszer megérné egy ilyen felmérést csinálni hivatalosan, csak hogy megnyugodjanak az itt háborgó pasik. :)
2016. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az én ismerőseim nem azok. Ezért nem értettem soha az itt levő háborgást. Viszont ez a két kérdés kiakasztott egy picit.


Egyszer én is megkaptam,hogy biztos a pénze kell a páromnak... Nem is értettem a dolgot.:D

2016. máj. 13. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok képmutató, biztos, hogy ha egyébként tetszik a pasi, vonzódom hozzá, szegényen is el tudnám képzelni magam mellett, akkor pluszban imponál, ha tehetős, jó munkája, elegáns kocsija van, de nem erre hajtok. Ez pont olyan, mint a magasság. Ha minden más stimmel, akkor még tetszik is, ha magas, de éltem én együtt már 168 centis pasival is, és szerettem.

Igaz, nem vagyok mai fiatal lány, az ő nevükben nem nyilatkozhatok.

2016. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"inkább szegényen,becsületesenés boldogan él a férjével."


Na mesélj még.

2016. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeld éltem nagyon csórón és boldogan. Nem a sok luxus cucctól kéne boldognak lenni. De biztos én vagyok "maradi".
2016. máj. 14. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom tényleg mesélsz tovább.

És amikor csóró és boldog voltál, akkor volt veled valaki vagy egyedül voltál?

2016. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!