Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti hogy jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Hol/hogy ismertétek meg egymást?


Hogy "szedjek össze" bárkit is ha csöndes, picit viszahúzódó vayok?


2018. jan. 11. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg nincs párom. Amikor volt,akkor neten ismertem meg őket. Sajnos ez eleg nehez dolog, mert en is ilyen vagyok mint te kerdezo, es nagyon nem mindegy, hogy megert e az illeto vagy nem akivel osszejovok.
2018. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Velem is pont az a helyzet mint az előttem levovel. En is csendes visszahúzódó vagyok így aztán nagyon nehéz talalni valakit.
2018. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
En meg nem vagyok csendes es visszahúzódó de így se valami egyszerű😅
2018. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs párom, és én is ilyen vagyok. Tényleg nem könnyű.
2018. jan. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Egymás mellett ültünk a színházban és a felvonások között beszélgettünk. Utána elhívtam egy italra és tartottuk a kapcsolat, pár hét múlva összejöttünk:-)


Csak tartsd nyitva a szemed, és ragadd meg az alkalmakat ha beszélgetni tudsz nőkkel.


28/L/N

2018. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Elsővel a chat.hun beszélgettünk NEM társkereső részen, aztán folytattuk privátban és 4 évig tartott.

Másodikat házibuliban ismertem meg, aztán jött az a tipikus filmes jelenet, hogy eltűntünk a házigazda egyik szobájában.

Harmadikat ismertem látásból, mert egy suliba jártunk, aztán egy rendezvényen odaköszöntem neki, elkezdtünk beszélgetni, ez 3 évig tartott.

Jelenlegit egy egyesületi rendezvényen mutatták be nekem, csak akkor még férje volt. A válása után fuvarban kért tőlem segítséget, aztán pakolás közben olyan jól sikerült a beszélgetés, hogy azóta is tart ( 2 éve ).

Bár lehet nekem könnyű, mert sportolok, szép a mosolyom, jól öltözködöm, nagy a pofám, magabiztos a fellépésem és erős a kisugárzásom, mellesleg van saját lakásom, autóm és jó állásom. Ezek elégé nagy erények ebben a meleg világban. :)

2018. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem egyszer leszólítottak az utcán(de abból egy kis flörtön kívül nem lett semmi) Az exem meg itt ismerten meg.
2018. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Társkeresőn ismertem meg az eddigi párjaimat. :)


Nincs a csendességgel baj, nem mindenki keres hangembereket. :) Mint például én se. :)


26/L/L

2018. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

amikor volt baratnom akkor ot neten ismertem meg es eleg sokaig egyutt is voltunk

hat varj te is a csodara mint en:) jarj nyitott szemmel az meg hogy visszahuzodobb vagy az nem problema szerintem aranyos es van akinek tetszik (nekem is:3)

16/L L

2018. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az egyik ex baratnomet itt ismertem meg:)
2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!