Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti szoktatok védekezni? 19/L

Figyelt kérdés
Biszex vagyok és még sosem voltam együtt lánnyal, de kicsit félek, mert nem nagyon találtam magyar nyelvű infót a biiztonságos szexről két nő között. Angolul persze igen, de úgy tudom, hogy nagyon sokan nem törődnek vele.

2017. dec. 1. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

12. Szóval ellenérved nincs, csak annyi, hogy ha valakire nem vonatkozik, nem is tudhat róla? Nem vagyok növény, de tudom fogy fotoszintetizálnak. Vagy ezen a logikán vonulva, amit te írtál, biztos nem lehet igaz. Hiszen nem vagyok növény. Kívülről okoskodok bele, nem?

A HPV, ami hámsérüléseken keresztül is terjed, ami akár egy közös borotva, vagy esetetekben vibrátor is lehet. Ugyanez igaz a Hepatitis B vírusra is..

Perpesz, az is terjed mindenképp ha valakinek van, az átadja...

2017. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

En tokeletesen ertem, hogy miert kene vedekezni...

De ezert kerdeztem hogy oralis szexnel heterok kozott hogy megy? Mert szerintem ott sem erdekel senkit.. vagyis ennyire biztos nem, mint amennyire itt osztja az eszt mindenki.

Egyszeruen mindenki figyeljen oda magara es olyan partnerrel keruljon ossze, akiben megbizik.

Lehet ennel tobbet is tenni, de jo hogy nem mar gumikesztyuben nyuljunk a masikhoz...

Azert ne legyen mar itt mindenki hirtelen tobb diplomas szaktanacsado..

2017. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam jó pár csajjal, volt is ebből bajom. Egyik az, hogy tiszta és ápolt legyen a körmöd, másik az, hogy fog vagy száj betegséggel pl herpesszel neki se kezdj a dolgoknak.

Egyik spanom így kapott gombát az egy éjszakástól, mert annak piszkos volt a körme. A másikat kinyalta egy herpeszes csaj, ő is mehetett orvoshoz. Amúgy meg alapvető higiénia.

2017. dec. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt tisztálkodni előtte, nagyon alapos kézmosás, a köröm alatt is, meg ilyenek. De ezen kívül szerintem nincs más :/
2018. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Verik itt a mellüket úgy látom, hogy nem kell védekezni, de a kézmosásról még nem hallottak 😂😂 Aztán mikor csiperke nő a hüvelyébe, meg halkonzerv szagút hugyozik akkor meg sír 😂😂 Csak szimplán fürödj előtte, a kezed mindenképpen tisztítsd meg, plusz ha bármi mást használtok azt se árt megmosni. (Meeg nem vicces, ha szex után egy hétig szedegeted a szőrt a szádból, szóval borotva mindenképpen, még

ha nem is vészes😹😹)

2018. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!