Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, melegek! Valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, melegek! Valakit érdekel partnerválasztás előtt a másik csillagjegye?

Figyelt kérdés

Megnézitek össze illetek e vele ?Nagyon befolyásol?Ugye melegekre külön horoszkóp készítés nincs,vagy legalábbis nem láttam.



Engem nem érdekel,de volt egy pár partnerem aki folyton a horoszkópokat bújta.Érdekel vajon más is csinálja ezt!



2017. nov. 23. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekel kiváncsiság szintjén de nem befolyásol

Érdekes dolognak tartom. Nem szentírás de van benne némi igazság


23/L

2017. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Én Bak jegyű vagyok

De nem a csillagjegy teszi az embert

2017. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szűz a csillagjegyem jelentsen ez bármit is!:D

Soha nem ez alapján választottam párt,de tény hogy tőlem is sokan kérdezték,bár ezért még senki nem utasított vissza.

2017. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bak vagyok de nm vagyok munkamániás, sőt, kifejezetten lusta vagyok. Ennyit erről...
2017. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tartom és megszoktam nézni,de nem ez alapján válsztok párt. Ha meg pont illenek a csillagjegyek,akkor nyílván felhívom rá a figyelmét :D
2017. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Meg szoktam nézni, aszcendenssel együtt.

Ha úgy jön ki, hogy nem illenénk össze, akkor is mindig adok esélyt a dolognak.

De többnyire sajnos bejön, amit a horoszkóp ír.

Egyébként tudni kell helyesen olvasni a horoszkópot... belemagyarázni se kell, de értelmezni is tudni kell.

Mindettől függetlenül, akinek jó az emberismerete és az intuíciója, az horoszkóp nélkül is elboldogul egy párkapcsolatban.

2017. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni a sajátomat sem, nem hiszek benne, párválasztás terén pedig abszolut nem befolyásol. Talán annyit megemlíthetek,hogy a Mérleg jegy kicsit ellenszenves, mivel nagyon rossz emlékek kótnek egy mérleg jegyűhöz,de ez sem befolyásol, ismerek mérleg jegyű jó embereket, és minden más is irritál ami az illetőre emlékezetet,nem csak ez.
2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Nem tartom szentírásnak,de érdekel.

Meg van benne némi igazság,ami mondjuk figyelmeztet arra ,hogy:kb milyen habizusu lehet.

Jómagamra sem teljesen jellemző a jegyem,de van ami simmel.

2017. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!