Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti szoktatok védekezni? 19/L

Figyelt kérdés
Biszex vagyok és még sosem voltam együtt lánnyal, de kicsit félek, mert nem nagyon találtam magyar nyelvű infót a biiztonságos szexről két nő között. Angolul persze igen, de úgy tudom, hogy nagyon sokan nem törődnek vele.

2017. dec. 1. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
minek? azt gondolod teherbe esel? :D
2017. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
még nem hallottatok szexuális úton terjedő betegségekről?
2017. dec. 1. 22:51
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom arra a latex lapocskára gondolsz amit orális szexnél lehet használni


Nem szoktam ilyesmit.Csak olyannal létesítek szexuális aktust akivel már rég ismerjük egymást és nem kell félnem,hogy bármit elkapok tőle

2017. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Bocs nem lapocska,kendő


Találtam neked magyar nyelvű leírást róla


[link]

2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Biztonságos sex?? Ugyan már hamarabb kapsz el nemi betegséget esz fa..tól,minthogy kinyalsz egy pu..it
2017. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Minek kérdeztek egyáltalán bármit is, ha feszt lepontozzátok a válaszokat???!?!?????!?!?!?!? Nem értem.


Különben meg látszik nem voltál még nővel. ...védekezni! Anyám... -.-“

2017. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha ferfival vagy egyutt, akkor is vedekeztek pl oralis szexnel mindkettotok reszerol?

Csak ebben az esetben jogos a kerdesed.

2017. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Úgy néz ki, nem tudják elég sokan itt, hogy rengeteg betegség terjed nemi nedvekkel, vagy épp bőrön keresztül. Nem kell hozzá sperma.

Ezért nem csoda, hogy a homoszexuálisok közt (igen, a nők közt is) sokkal inkább terjednek a betegségek.

A leszbik nem védekeznek, szerintük nincs mitől. Mondjuk azért mégiscsak lenne, de hát az emberek többsége nem az értelmi képességei miatt tud szexelni, szóval így állunk.

2017. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Janusp. Nő vagy te egyáltalán, vagy full laikusként okosítasz itt?

Ilyen erővel élj egy bura alatt. Vagy te nem fogsz kezet, nem adsz puszit soha senkinek? ...bőrön terjedő agyfsz. !

Szerintem azért bizonyos időközönként el megy az ember lànya nőgyógyászhoz, pláne egy esetleges kapcsolat előtt. Tehát innentől kezdve nem hinném hogy akkora nagy esélye lenne bármiféle betegség elkapása/másiknak adása.

Elég kíváncsi lennék ha 100 leszbikus vagy biszex lányt megkérdeznél, abból mennyi mondaná, hogy ‘védekezik’.

2017. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van a #12 válaszolónak.

A nők azért sűrűbben járnak nőgyógyászhoz, még a leszbikusok is meg biszexek is, gondolom nem akarnak alul betegek lenni.

2017. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!