Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez tényleg csak nekem nem megy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok olyan lányt találni, akinek hasonló az érdeklődési köre mint nekem.. Aki megtetszik, tuti, hogy heteró és/vagy van barátja... Ez tényleg ilyen nehéz, vagy csak én csinálom rosszul? Ráadásul olyan iskolába is járok, ahol nagyrészt lányok járnak (sőt, szinte csak lányok) és feltételezem vannak biszexek, leszbikusok, de én senki olyat nem találok. Help!:(

2017. máj. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Atyaég! Már a leszbik is csak a közvetlen környezetükben hajlandok keresni/ismerkedni?
2017. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedj neten. Mondjuk leszbikus társkeresőn, ezzen kizárhatod azt, hogy heteró...

18/LL

2017. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ismerkedj neten. Mondjuk leszbikus társkeresőn, ezzen kizárhatod azt, hogy heteró..."


Nem feltétlenül tanácsos leszbikus társkereső oldalakon ismerkedni!

Én már próbálkoztam a pinkvanillán, de ahogy észrevettem, túl sok a KAMU lány.

Már azzal le tudod szűrni, ha ott elkezdesz valakivel beszélgetni és egyből meztelen képcserére késztet, akkor elég erős a gyanú, hogy az illető valójában egy pasas, aki azért adja ki magát leszbikusnak, hogy így szerezzen tőlünk meztelen/fehérneműs képeket, hogy arra verje ki.

A pasik eléggé rafináltak tudnak lenni ebből a szempontból!

Szóval csak nagyon óvatosan a netes társkereséssel!


19/L/L

2017. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg képet ne adj ki magadról egyből!

Ha valaki neten, leszbikus társkereső oldalon ismerkedni szeretne veled és az illetőről nincs, vagy csak 1 kép található, de állítja magáról, hogy "Már pedig én tényleg lány vagyok!" és képet kér tőled, megadhatod, de...

Feltételekhez kell kötnöd az illetőt, hogy elérhesse azt, hogy lássa a képeidet!

Kérned kell az illető "lányt", hogy csináljon magáról ilyen-olyan képet, mondjuk jobb kezével mutasson "peace" jelet úgy, hogy láthasd az arcát, vagy pedig egy filctollal írja rá a neved, hogy a papírt tartsa az arca elé.

Ez az egyik verziója annak, hogy megbizonyosodj valódi neméről.

Esetleg telefonszámot is kérhetsz tőle, bár ez a leghatásosabb módja az egésznek.

A kamus pasik általába itt buknak meg, hogy ha kéred a telefonszámot az illetőtől, hogy meggyőződj, valóban lány, már akkor kilépnek, befejezik a beszélgetést, vagy letiltanak.

Ilyen egyszerű!

2017. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet szűrni, hogy ki pasi, és ki valóban leszbikus, és 3assal ellentétben sweetcandyn én még nem találkoztam egy paisval sem...

Mindent ki lehet szűrni, de valóban óvatosnak kell lenni...nem szabad megbízni senkiben..

2017. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!