Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy van ez leszbi lányoknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez leszbi lányoknál, hogy férfiakkal szemben hagyományosan nem a nőké a kezdeményező szerep. Itt hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Hogy indul el egy ilyen kapcsolat.
2017. febr. 22. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Úgy hogy 2 nő között nincs elvárás,és mer kezdeményezni!! Nem számít ha nem vagy pénzes,nincs kocsid és még sorolhatnám,ezzel csak minket pasikat tisztelnek meg.
2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Heteroknal sem előírás, hogy a férfi kezdemenyezzen. Egy csomó esetben a csajnak kell megtennie az első lépéseket, ha a fiu nem meri. :D
2017. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, pl társkeresőkön elenyésző nő ír férfinek. Meg amúgy is ritka, hogy randira hív egy nő egy férfit.
2017. febr. 22. 18:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy érintett nem válaszol. Szerintem tök érdekes kérdés. Hogy nem akadályozza e ez a dolog a lány lány kapcsolatokat. Eltudom képzelni, hogy van egy csomó leszbi lány aki csak vár a másikra kölcsönösen. Örökre :D
2017. febr. 22. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki a bátrabb vagy akinek komolyabbak a szándékai, értsd ha már belájkol egy társkeresőn én meg őt vissza, akkor rám is ír. Vagy csak szimplán ír és ismerkedést kezdeményez.

Tudod két EMBER közül is az egyik kezdeményezőbb, az más kérdés, hogy heteró kapcsolatban azért csak úgy megszokottabb, ha a férfi kezdeményez először, de ma már abban sincs semmi, ha a nő hívja el valahová. Bár erre meg húzom a szám azért, mit lehet egy olyan pasitól várni, aki egy kávéra nem mer egy nőt elhívni? na mindegy, ez már más kérdés.

De vannak amúgy nő-nő kapcsolatban is "nyuszik", akikből úgy kell kicsikarni egy-egy előrelépést és nem azért, mert nem akarná, hanem egyszerűen nem kezdeményező fajta,

2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat alapvetoen nem szoktam kezdemenyezni soha, leszbikus vagyok am, de nem latszik rajtam es megszoktam h fiuk rammozdulnak, es lanyok is es igy a masik lany kezdemenyezzen de azt sem igazan szerettem ,kisse eroltetett , a baratnomnel nekem kellett ,nala eloszor ami am nekem fura volt mert nem csinaltam meg ilyet :D de sikerult
2017. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda érdekes kérdés... Nehéz lesz elképzelned, de az amúgy sem ismerkedés,hogy "szia,dugnálak".Előbb semleges témákról beszélgetünk,ilyenkor kibukik,hogy van-e közös témánk,kijövünk-e egymással,vevőek vagyunk-e egymásra.Ha minden jól megy,jól érezzük magunkat,jókat tudunk beszélgetni és fellobban az a bizonyos szikra,akkor szorosabbra lehet fűzni a kapcsolatot,jöhet egy hivatalos randi stb.,amit mindegy hogy ki kér,mert mindketten akarjuk.Ha meg valami nem lesz jó,vagy valamelyikünk nem kér a másikból,már az ismerkedés során ki fog derülni,és akkor nyilván nem folytatódnak a dolgok...Tudom nagyon morbrid így elsőre,de te is kipróbálhatnád,ahelyett,hogy boldog-boldogtalant zaklatsz a szexajánlataiddal meg a hülyeségeiddel.
2017. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
LOL utolsó nem hiszem, hogy ismerjük egymást ezen a kérdésen túl.
2017. febr. 23. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jelenlegi barátnőm egy buliban láttam meg, aztán még a buli után bejelöltem azonnal, majd másnap este ráírtam hogy szimpatikusnak tűnt stb... Igazából elég félénk vagyok ilyen téren, ő kevésbé, és meglepődött hogy csak úgy rá írtam.. Szóval hiába ő a bátrabb, én kezdeményeztem..
2017. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném.. a találka ötletét ő dobta fel, majd én hívtam el ténylegesen. És nagyon furcsa volt mert elég félénknek tartom magam:)
2017. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!