Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van még itt valaki, aki megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki megy ma Ösztrosokkra?

Figyelt kérdés

Ma megyek életemben először Ösztrosokkra, de sajnos úgy néz ki egyedül, mert egyik barátomnak se mondtam még el, hogy leszbikus vagyok, így nem is tudom őket megkérni, hogy eljöjjenek velem. Van még valaki, aki hasonló helyzetben van?


21/L



2017. márc. 18. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, szerintem valamelyik barátodnak mondd el, mert egyedül nem biztos, hogy annyira jól fogod érezni magad, de azért kívánom neked, hogy jól szórakozz:)
2017. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is tegnap voltam életemben először :D

20/L

2017. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és te is egyedül voltál?
2017. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy barátnőmmel voltam, de ő nem élte, és valószínűleg nem fog legközelebb eljönni, de én jól éreztem magamat, szerintem hatalmas volt. :))
2017. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!