Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek is ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is ilyen nehézkesen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Alig találok olyan lányt, akivel legalább egy kellemes beszélgetést össze tudnék hozni. Megértem, hogy nem tudjuk mindannyian nyíltan vállalni azt, hogy a saját nemünkhöz (is) vonzódunk, de mégis mindenhol nehézségekbe ütközik az ember. Nálatok is így van ez? Ti hogy ismerkedtek?

21/L/L



2017. jan. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
találni kell valami nyitótémát vagy közös pontot pl: szaktárs vagy valamelyik órátok közös illetve néha alkalmasak a bulik is ismerkedésre
2017. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nehezen találok leszbi/bi lányokat bár elég zárt kis közösségbe járok. Remélem majd egyetemen nagyobb sikerem lesz. Neked is kitartás! (: 21/Bi/L
2017. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van igen.Hogyan? Elég nehezen.Első szerelmem, aki iránt szerintem még mindig vannak érzéseim, csak görcsösen próbálom elfojtani őket, messzire költözött azóta, ha próbálok se tudok ismerkedni.Mégis hol? Nehéz kérdés.

l/l

2017. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen Ugyanígy vagyok. Akivel meg tudnék akárcsak beszélgetni az messze lakik. Egy ideje már nem is próbálkozok,mert mindenki messze van.. :) Majd valami összejön egyszer.. :) Egy darabig néztem a társkeresőket is,de azok nem igen jöttek be :/
2017. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt írja a kérdező: "Alig találok olyan lányt, akivel legalább egy kellemes beszélgetést össze tudnék hozni."


Egyedül azt nem értem, mi köze a leszbikusságnak meg a felvállaláshoz a beszélgetéshez? Ha ismerkedési szándékkal írsz a másikra, az meg ilyen kuka végig, azt nem érdekled.

2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen... pontosabban sehogy se megy. Mindig van valami, ami nem stimmel. Remélem ez változni fog :)
2017. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!