Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van meg rajtam kivul mas is igy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg rajtam kivul mas is igy?

Figyelt kérdés
Lassan 25 eves leshek es komoly kapcsolatom meg enm volt. Az a baj, hogy valamiert nem akar osszejonni. Vagy nagyon nagy a tavolsag, vagy en nem jovok be a masiknak vagy nekem nem az illeto. Bulikban is probalkoztam, de ott sem futottam be senkibe. A masik problema ha vaLki mrg is fog altalaban heero ujonnan. Felek attol hogy egyedul maradok. Egy lassan 25 eves fius leszbikus csaj.

2017. jan. 7. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Van.
2017. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Először kalandot keress! Utána lesz párod

Puszi

2017. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak két éve.
2017. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4. Vagyok. Nem néztem a kategóriát, sorry.
2017. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt kalandom. Az sem volt sok. Sajnos nekem erzelem.is kell hozza. Szimpla kaland nem megy.
2017. jan. 7. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kalandot se sikerül találni. De ne csüggedj. Járj szórakozni, ismerkedj, ne add fel!! :)

20/bi/l

2017. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gyere velem kalandozz nem bánod meg
2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van sok olyan buli, ahol többnyire leszbikus csajok vannak, de ot tse egyszerű becsajozni. Inkább egy olyan társaságba kell bekerülni, ahol több csaj van ilyen beállítottsággal. Az együtt töltött idő ált. meghozza a gyümölcsét.
2017. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D
2017. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen kalandoznék valakivel :) 22L
2017. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!