Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kérhetnék tanácsot? Budapestie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék tanácsot? Budapestiek vagy ott jártasak. Többi lent

Figyelt kérdés

Jövő héten jön hozzám a barátnőm. Úgy döntöttünk egy hetet eltöltünk Pesten, ő nem magyar én pedig nem vagyok pesti :D egyértelműen az én dolgom a programokat megszervezni, viszont nem igazán tudom hova érdemes menni. Ezzel kapcsolatban kérnék tippeket illetve ötleteket, ti merre szoktatok menni a párotokkal? Illetve vélemény az Alteregoról? Mindenképp olyan helyre szeretnek menni bulizni ahol nem néznek ki két lányt együtt.

Komolyan tervezünk együtt, szeretném majd eljegyezni, de egy elrontott Pesti hét nem mutatna jól a nevem mellett :D Előre is köszi a tippeket, tanácsokat.

Én 21/L ő 26/L



2017. márc. 17. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

szívesen elkalauzollak benneteket, ismerek pár minden téren elfogadott helyet ;)

buli után egy 3 asért cserébe ?

26/F

2017. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak bulihely érdekel, vagy más is szóba jöhet? :D
2017. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel itt a jó idő szerintem eltudok menni sétálgatni is.

Margitsziget, Gellérthegy, Duna part, elmehettek moziba, mi voltunk gokartozni :D a Silverkart egész jó és étterem is van az emeleten, meg egyéb lehetőségek, foglalj asztalt a Sweetheart Waffle-be szerintem barátságos kis hely, nekünk tetszett, menjetek el libegőzni, vagy akár valami érdekesebb étterembe, különlegesebb kávézóba, pl ha szereti az állatokat ugye van a cat café, vagy a zoo café, vidd el hajós ebédre vagy vacsorára, az még romantikus is lenne, erre is vannak lehetőségek stb.

Buli helyeket én nem annyira ismerek, mert egyikünk sincs oda érte. Azt majd ajánlanak a többiek.:D

2017. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányokat sehonnan nem nézik ki.Pláne ha nem is mutatják a másságukat.senki meg nem mondja,higy leszbik.Meg ezt mindenki jobban tolerálja mint két kardozó legényt.Ezért én bárhová be mernék nenni szórakozni.


Egyes válaszoló hihetetlen gyükker,meg a kettes is ha fiú(gondolom)

2017. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és én írtam a 3. választ is, csak azért érdekelt, mert én bulihelyeket nem tudok, de mást tudtam ajánlani,de a kérdező leginkább arról érdeklődött, így nem biztos, hogy nagyon hasznos lesz a válaszom. Bocsi, ha bunkónak tűnt a kérdés. Amúgy lány vagyok.:D
2017. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tériszonyos, akkor én biztosan elvinném libegőzni. Ketten ülni a magasban tök romantikus.
2017. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az értelmes válaszokat! Ritka itt :D

Egyértelműen nem csak buli érdekel, de egy este szívesen elmennék valahova. A zoo cafe tervben volt mindenképp, a hajós vacsi ötlet nagyon tetszik.

2017. márc. 17. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
A libegő tényleg ötletes, ha jó idő lesz, csak öltözettek fel. :) Felmehettek a vàrba, Gellért hegyre, ha érdekel titeket a művészet, menjetek el kiàllitàsra, múzeumba, moziba... ha az állatokat szeretitek, el lehet menni a Tropicariumba, esetleg a Csodák palotàja is érdekes lehet, nekem pl. tetszett, interaktív program. Vidd el klassz helyekre enni, mutathatsz neki jellegzetes édességeket, amit csak Magyarországon lehet kapni. Szentendrére is àt lehet menni egy ebédre, és egy szuper sétàra. :) Szórakozóhely...amikor jöttök, lehet hogy pont lesz ösztro buli, vagy wow, az utóbbi talán kulturáltabb. Alterego sem rossz, de nem túl igényes hely. Szerintem. Van több "meleg barát" beülős hely is. Még étterem is. Svl...nem fogtok unatkozni, vidd el sok különleges, egyedi helyre. :)
2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bulit max 1 estére tervezek, de akkor szeretnek normális helyre menni :)

Köszönöm a tippeket, persze még várom az ötleteket ha valaki tud ne tartsa magába.

2017. márc. 17. 22:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Szentendre tényleg hangulatos, ott el lehet tölteni pár órát, a várban is, a Margitszigeten sétáltam már kézenfogva lánnyal és senki nem nézett csúnyán, úgyhogy az sem rossz semmilyen szempontból. Ha esetleg elmentek a vár felé és nyitva van épp (én egy éve voltam kb, nem tudom azóta mi a helyzet vele), le tudtok menni a labirintusba a föld alá, az nem rossz program szerintem :)

Vannak extra nagy hamburgeres hamburgerezők, keressetek egyet, az mindig jó :D

Alteregot annyira én sem ajánlom, a társaság sem a legjobb és a hely se nagy szám, Wowval jobban járnátok.

2017. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!