Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt egy kis baleset a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy kis baleset a barátommal! 72 órás tabi, esetleg véleményeket kérhetnék?

Figyelt kérdés
Utoljára első napja a menzimnek szeptember 5. volt. Most hétfőn közösültünk barátommal és az aktus végén vettem észre ,hogy valami nagyon nedves a lábam között(nem kell a kommentár ,hogy be voltam nedvesedve stb...) és hát megvizsgáltam és hát sperma volt, megnéztük a gumit és nem volt lyukas, de rájöttünk ,hogy mikor elment még párszor vissza nyomta belém és valószinűleg félre folyott vagy nem tudom... hát nem akartam kockáztatni és tegnap vettem be 72 óras tablettát ... normális ha ma akkora étvágyam volt hogy még soha? vagy hogy görcsölt reggel a hasam? vélemények, jöhet minden
2015. szept. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
elviekben nem lehet gond,de majd csinálj tesztet kb 10 nap múlva :) de ne idegeskedj
2015. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a tabi megoldja a "problémát" és igen, lehetnek egyéb mellékhatásai.
2015. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elméletileg 8 nap múlva kelljen ,hogy megjöjjön , de nem tudom biztosra mert nekem nem éppen rendszeres a menzim :) szóval akkor ne parázzak :) köszönöm az eddigi válaszokat akkor ha 8 nap mulva nem jonne meg akkor csinálok tesztet :)
2015. szept. 23. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek abból erednek hogy a tabletta egy magas dózisú ösztrogénkészítmény barátnőm is pont ugyanezeket a tüneteket produkálta pár nap és ez az adag kiürül és visszaáll a rend
2015. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben van akkor :) nagyon szépen köszönöm a segítséget :) esetleg még olyan kérdés , hogy szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót és mennyit várják akkor ha már bevettem ugye a 72 órásat és hát nem akarom tönkre tenni a szervezetem
2015. szept. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!