Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mással is volt ilyen vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

leszbikus vagyok de nem tudom hogy ez normális vagy nem.

szóval lehetséges hogy az ujjazástól nem tudok elmenni?

még nem volt párom de próbáltam már magamhoz nyúlni de valahogy nem tudtam élvezni.

ez azért lehet mert meleg vagyok vagy mert egyszerűen nem tudom ezt az egészet élvezni?



2017. febr. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az irányultságon múlik, én is csak akkor tudok elélvezni maszti közben ha a csiklómat izgatom. Szerintem ahány ház, annyi módszer, mindenkinek más jön be.
2017. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja, a másodiktól meg annyi kérdésem lenne: az ilyen beszólásoknak mi értelme?:D Ettől most nő 1 centit a farkad és boldogan telik a délutánod, hogy hű, most aztán jól megírtad a magadét egy leszbi lánynak?:D

Gratulálok akkor, legyél boldog. :D

2017. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Én is ugyanúgy vagyok vele, mint az első. Ne aggódj emiatt.
2017. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudok elmenni csak ujjazástól ha nagyon el tud valaki vinni,szóval hogy minden prcikám kívánja az illetőt. Vagy magamnak kell csinálni akkor(ami hál istennek ritka) ha nagyon felizgatom magam. De akkor csak úgy ha mellette csiklóizgatás is van. Idő kell amúgy először a szimpla hüvelyi orgazmushoz. Utána ha jól csinálják könnyebb. Tudod hogy mozogj vagy ne mozogj milyen póz hogy tartsd a lábad hogy jó legyen. Lagalább is nálam. Ja és baromi nedvesnek kell hozzá lenni,szóval a vágynak ott kell lenni ahogy előbb írtam.
2017. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egyáltalán semmi jó nincs az ujjazásban. Ha teljesen fel is vagyok izgulva, amint bekerül, szó szerint 1-2 másodperc és teljesen száraz leszek, tehát... abszolút nem opció.

De ezzel szerintem nincs baj, miért lennél meleg? Én mondjuk tényleg leszbikus vagyok, de ez nem orientáció függő, szimplán kinek mi esik jól.

2017. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!