Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk a barátnőm, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk a barátnőm, vagy csak szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem ez lett volna az első alkalom, neki kb a második vagy a harmadik. Ő 16, én 19. Eléggé szégyenlős típus, ami később bevallott, hogy ez is benne volt a dologban. Két ujjam is alig fért be, olyan pózt meg nem szeretett volna, ami megkönnyíti a dolgomat (lovagló pl), mert szégyenlős, inkább szubmisszív akart lenni. A farkam amúgy 17 centi , 4,5cm átmérő kb.

2017. jan. 29. 22:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Több előjáték és bizalom oldaná a feszültséget, szerintem a lány még nem áll készen rá teljesen.
2017. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Veled van a baj! Kell alljon rendesen, es elotte lehet oralis kapcsolat is, hogy jobban taguljon....bekell jol nedvesiteni!
2017. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
16? Na szép...Szrintem kérdezd meg a szüleitől, hátha megdícsérik.
2017. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
A kettő nem zárja ki egymást.
2017. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Benedvesítettem,először a melleit stimuláltam, aztán lent is. Akkor éreztem, hogy benedvesedett.. Orálisan is kényeztettem, ami nagyon tetszett neki, de nagyon szűk volt még így is. Mesélte, hogy az eddigi együttlétek alatt is alig tudták az exei betenni neki. Tanács?
2017. jan. 29. 22:42
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
16, de már több exe is járt benne..Tényleg nem találtál jobbat?
2017. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Elkene menjen egy nogyogyaszhoz, az megmondja, hogy miert van ez a gond... esetleg tud is segiteni rajta. De 16 evesen, egy kicsit nehez ezt igy megoldani szulo nelkul... De ha a szulo normalis, es a csaj elmondja, hogy ugy erzi, hogy baj van a nemi szervevel, nem erzi jol magat ott lennt, akkor elvihetik, es a nogyogyasznak elmondhatja negyszemkozt panaszat...
2017. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A mai lányok nagyrészén 15 éves korban már egy focicsapat átmegy. Igen, 2 csávóval volt eddig, mindkét esetben azért, mert az volt az aktuális párkapcsolata akkor,nem pedig összejárnak szexelni. De nem ez a lényeg.
2017. jan. 29. 22:49
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem is az első 3-4 alkalom nagyon fájt, mivel az első és a harmadik alkalom között 2hét eltelt ugyanúgy fájt, mint az első alkalomnál. Azóta jobb. Ha nem múlik el én is a nőgyógyászt javaslom, hallottam már olyat, hogy van akinek nem szakad el a szűzhártyája stb.

Ne foglalkozz a bunkó kommentekkel, az első alkalomnál én 16 voltam a barátom 15(3hónappal fiatalabb nálam), de azóta is együtt vagyunk. 18/L

2017. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, gratulálok :) Remélem jól alakulnak majd a dolgok. Elég makacs amúgy fiatalsága lévén, nem tudom majd hogyan hassak rá. Irtózni fog a nőgyógyász gondolatától.
2017. jan. 29. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!