Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk a barátnőm, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk a barátnőm, vagy csak szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem ez lett volna az első alkalom, neki kb a második vagy a harmadik. Ő 16, én 19. Eléggé szégyenlős típus, ami később bevallott, hogy ez is benne volt a dologban. Két ujjam is alig fért be, olyan pózt meg nem szeretett volna, ami megkönnyíti a dolgomat (lovagló pl), mert szégyenlős, inkább szubmisszív akart lenni. A farkam amúgy 17 centi , 4,5cm átmérő kb.

2017. jan. 29. 22:17
1 2 3
 21/27 Missi_Key ***** válasza:
0%
Nem mászkált gyerek méretű, de a hüvely tágulékony...mi az hogy nem sikerül...van akit 16-8 êvrsen már mrgöklöznek, van akit szüzen erőszakolnak meg. Te vagy béna, egy határozott lökés és benn vagy, és legalább nem kínzod órákig...-.-"
2017. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20: 4 évvel vagyok idősebb, mint te. Nem vagyok kiégve, nincs ilyenkorú lányom se. Tán felmérést készítettél vagy honnan van ennyi tapasztalatod ebben? Jónéhány lányt ismertem barátilag az említett korban és egyik sem feküdt le egy rakás fiúval. Ezt nem köti senki se a másik orrára, de ha ismered a másikat, azt is tudod,hogy milyen a jelleme. Mellesleg akiket normálisan megnevelnek, az nem fog úgy viselkedni.


Játssza a nagylányt, pedig éretlen az egészhez, a viselkedéséből is látszik. HA továbbra is erre van igényed, akkor a te agyadban működnek rosszul a neuronok, ez van.

2017. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nincsen rá igényem már. Amint hazament ellökött magától, eddig meg minden happy volt. Megelégeltem, annyit mondtam neki,hogy csak bszni kellett, nem másra.
2017. febr. 2. 00:10
 24/27 A kérdező kommentje:
Bocsi, de szerettem a csajt. Nem akartam,hogy fájjon neki. De ezen látszik,hogy te is mennyire igényeled, hogy odafigyeljenek rád, ha abból indulsz ki, hogy helyénvaló, ha egy 16 éves lányban már ököllel mászkálnak. Azt hiszem ezzel sokat elmondtál magadról :D
2017. febr. 2. 00:12
 25/27 A kérdező kommentje:
Másrészt, rájöttem, hogy a vékony testalkata miatt volt, meg azért mert nem bízott bennem kellőképpen, ami miatt ez a védelmi mechanizmus előjött. Csak nem értem miért akart akkor lefeküdni velem. Amúgy meg milyen kínzásról beszélsz te egyáltalán?
2017. febr. 2. 00:13
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem feküdt le egy rakás fiúval, 2-vel volt eddig összesen együtt. Nem értem ezt honnan szalajtottad, meg hogy miért ragaszkodsz ehhez olyan görcsösen.
2017. febr. 2. 00:15
 27/27 anonim ***** válasza:
#26: Nem azt írtam,hogy a barátnőd feküdt le egy rakás fiúval. Te írtad korábban,hogy a 15-16 éves lányok egy focicsapatnyi fiúval fekszenek le (ami szerencsére nem igaz), én pedig egy másik szinonimát használtam rá.
2017. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!