Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen szerintetek? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy férfi és egy nő. A nő vonzódik titkon a férfihoz, és lehet ,hogy a férfi is kívánja az adott nőt.

Lehetséges,hogy sosem fog köztük történni semmi,annak ellenére,hogy meg lenne a kémia?


2016. okt. 18. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nem közeledik hozzád a pasas?
2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

lehet

függ melyik milyen kapcsolatban van

ill. hogy világos vagy se ,hogy vonzódik az egyik a másikhoz

2016. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es nem ,mert nős,de tudom,hogy vonzódik hozzám, és én is hozzá.
2016. okt. 18. 23:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze. Sok ok lehet rá.


N.

2016. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sokszor fordult mar elö. Sokszor kiderült, de tul kesön...


Ez megtanitott arra, hogy lepjek, amikor ugy erzem, hogy ezzel nem bantok meg senkit (azaz egyikönk sincs parkapcsolatban - ha megis, akkor csendben kivarom, mig elmulik a vonzalom... vagy a parkapcsolat).


Sosem bantam meg, amikor kosarat kaptam. Azokat a lehetösegeket, amikkel nem eltem, pedig, mint utobb kiderült, eselyes lettem volna, azokat igen is megbantam.


32F

2016. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen benned gerinc, bäzmeg! Ne rondíts bele egy házasságba! Legyen már egy kis eszed... Ribänc.
2016. okt. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Téged is biztos az eszedért szeretnek.
2016. okt. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vonzalomról nem az ember dönt, de arról már dönthet hogy bevallja-e vagy sem a másiknak hogy mit érez... Házas pasival kezdeni undorító és megvetendő dolog... Az olyan nőket akik tönkretesznek egy házasságot válogatott kínzásokkal kellene kivégezni! Szóval maradj kussba és vagy keress mást vagy reménykedj hogy vállnak egyszer majd és ha facér lesz a pasas akkor hajts rá... 19/L
2016. okt. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os neked annyi eszed van amennyi látszik. Ki írta,hogy beleronditottam. Csak tudom,hogy mindketten vonzódunk egymáshoz és ennyi. De még nem történt köztünk semmi sem ,kb.4éve ismerem. Ezért lennék ribi ,hát gratulálok neked is.

És ,miért mindig a 3.fél a hibás. A férj csalná meg az asszonyt,elvileg nem? Miért nem ő a hibás??

2016. okt. 19. 10:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: 6# kommentje teljesen megállja a helyét azzal a kiegészítéssel, hogy az egy dolog, hogy vonzódunk valakihez, de nem tudjuk van-e valakije, megesik a dolog és tána kiderül, és más az is, hogy láthatóan szeretnéd, ha lefeküdne veled, annak ellenére, hogy van felesége.


Én személy szerint nem ítéllek el, csak ha lefekszel a csávóval, akkor majd ha te leszel házas, ugyanilyen nyitott gondolkodást tanúsíts!


Ha házas embernek szétteszed a lábad, vállald a felelősséget is, ne csak a bráner kelljen.

2016. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!