Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen szerintetek? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy férfi és egy nő. A nő vonzódik titkon a férfihoz, és lehet ,hogy a férfi is kívánja az adott nőt.

Lehetséges,hogy sosem fog köztük történni semmi,annak ellenére,hogy meg lenne a kémia?


2016. okt. 18. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Azt hittem, csak privátban zaklatsz, de látom közönség előtt is szeretsz hülyét csinálni magadból. Mindenesetre tessék, megkapod itt is:


Kösz a bókot! Mit ne mondjak, te sem vagy túlságosan eleresztve neuronnal. De nem baj, megfogalmazon egyszerűen, hogy te is értsd:


Egy: Ki írta, hogy belerondítottál? Senki. Én biztos nem. Veled ellentétben, én képes vagyok értelmezni egy összetett magyar mondatot. Én felszólítottalak rá (emlékszel, felszólító mód, negyedik elemi), hogy ne tedd meg! Ha visszaolvasod, amit írtam és megróbálod, szerény képességeidhez mérten értelmezni, akkor láthatod, hogy jelen időben fogalmaztam. Ez, remélem sejted, azt indikálja, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a szóban forgó aktus, még nem történt meg (és itt a hangsúly a "még" szócskán van). Ezért fogalmaztam így. Arról, hogy neked ebből mit (nem) sikerült megértened, már nem én tehetek.


Kettő: Azért tartalak ribäncnak, mert ilyesmi tisztességes, becsületes, gerinces embernek meg sem fordul a fejében. Bár lehet, hogy csak az én értékrendem túl szigorú. Mindenesetre nem vall túl erős jellemre, hogy ilyesmiken töprengesz.


Három: Senki nem mondta, hogy csak te lennél a hibás. Szóval sem írtam ilyesmit, nem tudom honnan veszed. Egy ilyen helyzetben mindketten (sőt, talán hárman) hibásak. Viszont te vagy a felbújtó, te adod meg neki a lehetőséget, hogy megcsalja a feleségét. Onnantól persze a férfi döntése, hogy él -e a lehetőséggel. De gondolj bele: ha te nem lennél, ha te nem legyeskednél körülötte, lehet eszébe sem jutna, hogy félrelépjen.


További szép estét.

2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ki zaklat privivel,okoska?? 1-et írtam!
2016. okt. 19. 19:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez minden, ami átért? Mondjuk nem lep meg.
2016. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!