Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elveszíthetem az egyik barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíthetem az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, aki nagyon fontos számomra, beleszerettem, és bármit megtennék érte. Senki nem tudja rólam, hogy leszbikus vagyok. Lényeg az, hogy jött hozzá egy fiú ismerőse, nem tudom mennyi időre, és attól félek hogy összejönnek, vsgy csókolóznak, vagy bármi ilyesmi. Eleinte azt gondoltam rola hogy leszbikus (vagy csak beképzeltem), ne valószínűleg hetero de ebben sem vagyok 100%-ban biztos.

Nem szívesen ölelget másokat, de engem meg 1-2 közös barátnőnket igen.

Akit érdekel írjon, részleteket tudok mondani hátha tud segíteni.

Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem veszíted el, mert nem is volt a tied. Csak barát, és annak meg is marad.
2016. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt érzem, kicsit több van kötünk mint barátság... Velem máshogy bánik mint a másik két barátnőjével.
2016. dec. 23. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a legjobb baratnod:). Sajnos valoszinuleg csak tobbet gondolsz bele. En is voltam igy, 3 honapig nagyon rossz volt. Ezutan megismertem egy lanyt aki viszonozta az erzeseim, a baratnom pedig megmaradt legjobb baratnak. Szerintem ismerkedj. Sok sikert neked!:)

18LL

2016. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mondd el neki, de igyatok előtte, őszintébb lesz, plusz ha nem jól reagál, van rá esély, hogy nem emlékszik. Ha meg igen, mondhatod azt, hogy csak az alkohol volt. Vagy elhiszi, vagy nem. Viszont nem hinném, hogy ezért elveszítenéd.
2016. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, elveszítheted. Tanulj az esetből, és ne keverd a barátságot a szerelemmel.
2016. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

eleve nem a tied,tehát elveszteni sem tudod.

egyébb értelemben sem, egy igazi barát akkor is barát marad,ha párkapcsolatba kezd.

2016. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!