Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek ha a lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a lány, akivel egy ideje tervezgetitek az első randit, egyik napról a másikra felszívódna?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan ez volt velem is, nem tudtam semmit tenni, bárhol írtam neki nem válaszolt. Ne aggódj majd jön másik 16/l
2016. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Békén hagynám.Tedd azt te is.
2016. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: sajnos van ilyen, sima barátkozásnál is, vagy fórumos szerepjátékoknál :D A csetelésnek van egy ilyen árnyoldala, hogy könnyedén ott lehet hagyni a másikat. Keresni kell másikat, vagy esetleg élőben, vagy közelebbi partnerrel próbálkozni.
2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivennék a hűtőből egy sört, kiülnék a teraszra, rágyújtanék, és lazítanék.
2016. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keresnék másikat!
2016. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ò velem is volt ilyen, de szerintem jobb, hogy most lèp le mint egy kapcsolat közepèn! Igaz nem a legjobb èrzès, hogy hülyènek veszik az embert, de nem te hanem ő veszìtett valami fantasztikusat ;) fel a fejjel ès majd talàlsz valakit aki jobban megbecsül ès aki igazàn szìvből szeretsz...màst nem igazàn tudsz tenni :)
2016. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha a neten beszelgetel vele akkor lehet hogy fiu volt az csak lanynak adta ki magat.
2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok az, aki fontolgatja a lelépést...
2016. dec. 2. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi nem fog tortenni ha lelepsz. tulteszi magat rajta netes ismerkedesnel ez gyakori
2016. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te vagy az aki fontolgatja, akkor mond el neki hogy mégsem szeretnéd, és beszélni sem akarsz vele már. Én tisztelem az őszinteséget hogy valaki megmondja hogy nem akar tovább beszélni velem.
2016. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!