Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha életem első csókja lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életem első csókja lánnyal volt nagyobb eséllyel lehetek leszbi/biszex?

Figyelt kérdés
Jártam, illetve csókolóztam már fiúval is, de gyakran észreveszem hogy megbámulom a csinos lányokat. Helyes fiúkat ritkábban szoktam. Kicsit félek attól hogy esetleg leszbi/biszex vagyok.

2015. okt. 3. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is megnéztem a jó pasikat fiú létemre, igaz még nem csokoloztam egyel sem. Remélem nem is fogok :D
2015. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Te már biszex vagy. Hisz vonzódsz a saját nemedhez és egyenlőre még a csókig, de eljutottál a saját nemeddel, később meg akár még tovább is eljuthatsz.

És mivel a fiúk is vonzanak, még ha jelenleg nem is annyira, így a leszbikusság igen csak kizárható.

2015. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell ettől félned? Nem fájdalmas! :D

Probáld magad elfogadni és ne bonyolitsd a dolgokat!

2015. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
23%
Fejelj le egy kalapácsot, az majd talán észhez térít nálam is így volt és bejött. ;)
2015. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha életemben nem csókolóztam még, akkor mi vagyok?
2015. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem feltétlen úgy választja ki, hogy na, ki lesz az Az Első Csók.


Persze, szexuálisan vonzódsz valakihez, megcsókolod. Eddig tiszta. De olyan is van, hogy valaki csak szórakozik, próbálkozik, nem tudja igazán mit akar.

Az első élmény nem sok mindent determinál...sokkal fontosabb az hogy mi motivál, mit érzel, mert ettől leszel bi, leszbikus vagy heteró, hogy kihez vonzódsz igazán.

2015. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hét sok sráccal csókolóztam aztán az egyik leszbikus barátnőm le smárol...még sosem kaptam olyan jó csókot

én így jöttem rá hogy biszex vagyok :)

azóta már más lányokkal is ismerkedtem hogy biztos legyek a dolgomban

19/L

2015. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!