Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek ha a lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a lány, akivel egy ideje tervezgetitek az első randit, egyik napról a másikra felszívódna?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy választ megérdemelne az illető,talán hogy ne várja ebből semmise lesz.

Én pont most jártam így!Nagyon rosszul esett,hogy annyit sem képes írni, hogy mégis mi van.Persze túl lehet rajta lépni,de attól még kellemetlen!

21LL

2016. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem, hát már döntöttem, találkozni fogok vele, viszont továbbra is tele vagyok kétségekkel. Mi van ha nem fogok neki tetszeni élőben? Mi van ha nem fogok tudni feldobni témát, hanem mindig csak ő fog beszélni (és ami rosszabb...hozzám is vágja,hogy mondjak már valamit én is,ne csak ő beszéljen..). Mi van ha esetleg addig jutunk,hogy megkívánjuk egymást? Félek hogy szerencsétlenkedni fogok mert nem tudom majd elengedni magam (még sosem voltam együtt úgy senkivel,és eleve nagyon kevés embernek tudom önmagam adni).

:(

2016. dec. 5. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!