Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus az egyik osztálytársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki folyton engem és az egyik barátnőmet néz ha együtt vagyunk, nem értem miért. Biszex vagyok, de azt hiszem, nem látszik rajtam, senki sem gondolná, és senki sem tudja. A barátnőm bejön, és igazából az a lány is, aki folyton minket néz. És ezt már barátnőm is észrevette hogy minket les folyton. A lánynak egy legjobb barátnője van, de inkább a fiúkhoz csapódnak.

Azt gondolnám, hogy ő is leszbikus /meleg. Külsőleg nem tudnám megmondani róla.



2016. dec. 15. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Ő tudja rólad hogy bi vagy, és ez a dolog bejön neki, izgatja őt... :-)
2016. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudhatja, mert nem mondtam el senkinek, és nem is gondolnának annak sztem :D ha mégis, akkor csak sejtheti, de biztosan nem tudná
2016. dec. 15. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és beszélgessetek. :)


Hátha alakul valami. :)

2016. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű. Nem bírom a fiúkat, így nem fogok odamenni hozzá ha velük van.

De amúgy ha akarna valami írna, vagy ilyesmi.. De nem teszi. Mostanában párszor írtam rá, sulis dolgok miatt. Viszont azt bírom benne, hogy ő legalább kérdezgetett mikor írtam neki

2016. dec. 15. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor irasban beszelgess vele tobbet hatha kiderulnek dolgok
2016. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!