Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus miért keresi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus miért keresi a férfias vonásokat egy másik nőben?

Figyelt kérdés

Miért akarja, hogy "pasis" legyen a párja, ha a férfiak egyébként nem mozgatják meg? Nem pont azért nem képes vonzódni az ellenkező nemhez, mert az olyan, amilyen?

Én is lány vagyok, alapvetően a nőies jegyekre bukom, a szépséget szeretem, a finomságot, a gyermeki bájt, az érzékenységet és társait. Mindegy számomra, hogy milyen nemű az az illető, akiben mindez megvan. Gondolom, akkor biszexnek számítok, de hazudnék ha azt mondanám, értem, hogyan megy ez. A leszbikusok ezek szerint ránéznek egy péniszre és ösztönösen visszataszítónak látják azt, de ha az adott szerv tulajdonosa kapna egy vaginát (miközben minden más teljesen ugyanaz maradna rajta), akkor máris potenciális partnerként tekintenének rá?

Bocsánat, hogy ilyen ostoba kérdéseket teszek fel késő este, de már régóta fúrja az oldalamat ez az egész.


2016. dec. 19. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
23%

Ezt én határozottan cáfolom. Kimondottan a nőies nők jönnek be és magamat is annak tartom. Sose akartam még, hogy a páromnak férfias vonásai legyenek, akár külső, akár belső.

A pénisztől sem félek. Voltam együtt férfival, alapvetően nem volt rossz, de nővel sokkal jobban élvezem a szexet.

28-Nő

2016. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!