Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus miért keresi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus miért keresi a férfias vonásokat egy másik nőben?

Figyelt kérdés

Miért akarja, hogy "pasis" legyen a párja, ha a férfiak egyébként nem mozgatják meg? Nem pont azért nem képes vonzódni az ellenkező nemhez, mert az olyan, amilyen?

Én is lány vagyok, alapvetően a nőies jegyekre bukom, a szépséget szeretem, a finomságot, a gyermeki bájt, az érzékenységet és társait. Mindegy számomra, hogy milyen nemű az az illető, akiben mindez megvan. Gondolom, akkor biszexnek számítok, de hazudnék ha azt mondanám, értem, hogyan megy ez. A leszbikusok ezek szerint ránéznek egy péniszre és ösztönösen visszataszítónak látják azt, de ha az adott szerv tulajdonosa kapna egy vaginát (miközben minden más teljesen ugyanaz maradna rajta), akkor máris potenciális partnerként tekintenének rá?

Bocsánat, hogy ilyen ostoba kérdéseket teszek fel késő este, de már régóta fúrja az oldalamat ez az egész.


2016. dec. 19. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt keresi?
2016. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nem márcsak azért se mert én mint hetero se a puncija alapján nézem meg a csajokat.
2016. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De ha nem a fütykösön múlik, akkor miért nem egy fiút keresnek olyan lány helyett, aki gyakorlatilag úgy viselkedik és öltözködik, mint egy fiú?

Persze most nyilván nem a feminin lányokat kedvelő leszbikusokhoz szólok, hanem a "tomboy"-pártiakhoz.

2016. dec. 19. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert ez jön be nekik? Ugyanúgy ahogy a Jessica Simpson féle csajok mellett van esélyük az Adele-knek is.
2016. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg féle (leszbikus) nő van és megannyi izlés. Egy ápolt nő jóesetben még "fiús stílusában" is messze áll a férfiaktól. Nekem sem egy transz férfi kell, hanem egy nőnemű emberi lény.

Én szeretem, ha rövidebb a haja (nem lenyírt, csak nőiesen rövid) és kicsit lazább, nem annyira magát kicicomázós, mint én. De ettől még nô kívül-belül, mert szerintem egy nőt nem a vaginája, a szoknyája vagy a sminkje teszi nővé. (Megj.: egy nő a vaginája ellenére is lehetne transz férfi, ezért mondtam oda)

2016. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kerdest hetente felteszik itt kb. es mar kicsit unalmas. :/

Aki eleve elutasitoan vagy eloiteletesen all a dolgokhoz, az nem fogja megerteni...es ahogy elnezem itt ilyenekbol van boven.

Barmit irhatok, nem akarjatok majd annyira megerteni, hogy el is fogadjatok. Inkabb olyan, mintha ez frusztralna titeketes ki akarnatok itt vergodni magatokbol. En se teszek fel olyan kerdeseket, hogy a plazacicakban vagy a tulsulyos lanyokban mit lehet szeretni stb.

Egy fius lany attol meg ugyanugy lany.

Hany noies lany van, akinek markansabb arca van, vagy nagy keze, esetleg ki van gyurva es ferfiak jarnak veluk. Akkor azok a ferfiak is farokfobias melegek? Mert hat ennyi erovel ferfival is jarhatnanak, nem?

Hagyjuk mar a hulyeseget es tegyetek tul magatokat. Mindenkinek mas az izlese es ne vajkaljatok masok szexualitasaban, foleg ne ilyen utalatosan.

2016. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A mai férfiak 95%-a nem férfias.Akkor minek vannak velük a heteró nők?? Vagy azok heteró nők akik nem 100%-ig férfias ,kigyúrt,tetovált,Ferraris alfahkím rapperekkel vannak,hanem 35 éves mérnökbácsikkal igazából nem is heterók ,hanem puncifóbiás leszbikusok? :/
2016. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem férfias vonásokat keres :D pont.
2016. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

"Én is lány vagyok, alapvetően a nőies jegyekre bukom, a szépséget szeretem, a finomságot, a gyermeki bájt, az érzékenységet és társait. Mindegy számomra, hogy milyen nemű az az illető, akiben mindez megvan."


Akkor te a férfiakban is a nőies vonást keresed?

Ha a férfiakra is buksz, akkor miért a nőies vonást keresed? Ugye érted visszafelé is a kérdést??

Mivel biszexnek mondod magad gondolom már voltál mindkét nemmel, de persze ez nem biztos.

A kérdésem az, ha voltál mindkettővel, ugye érezted szex terén a különbséget? Ugye van különbség? Na, akkor egy fiús lány és egy férfi között is van különbség, még ha te nem is látod.

Nem tudom miért elképzelhetetlen és felfoghatatlan egyes embereknek, hogy valaki bukhat fiús lányokra anélkül, hogy a férfiakra is buknak. Nonszensz...

2016. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Amig nem transz fiu addig nekem is tetszenek pedig en is fiusabb vagyok. Egyebkent altalaban a leszbikusoknak van baja ezzel es szologatnak be erte mint te is kerdezo... rengeteg pasinak tetszem es latja bennem a not (csak a noies nok nem katjak mindenki mas igen) es nagyon sok probal is felszedni de rendszerint elhajtom egy "eggyel tobb peniszed van, mint kene" szoveggel aki olyan nyomulos. :D Ja es mivel fiusabbra bukom alapvetoen ilyen kapcsolatban nem lenne szo szerepekrol. Ha lanyosabb baratnom lenne sem akarnek pasi lenni a kapcsolatban. En egy egyenrangu tarsat keresek magamnak.

Az pedig hogy miert vagyok fius valamint miert tetszik is ez nekem arra pedig az a valaszom, hogy valoszinuleg ok is mint en is letojjak a tarsadalom elvarasait a nok fele. Peldaul valaki tarthatja nagat gyonyoru nonek a fius ruhak akatt en pl. igy vagyok vele es en szeretem ha olykor el is van rejtve ez a noiesseg sokkal izgalmasabb es meglepetes ha nincs minden kirakva. A tarsadalmat es az elvarasokat alapvetoen elitelem es azert is szeretem magam ilyennek. Es ha valaki mas is az nekem vonzo.

Es te pl. kerdezo te rabja vagy a tarsadalom altal elvart viselkedesi formaknak a noi szerep betoltesen igyekszel mikor egy no szep lehet fius hajjal fius ruhaban fius viselkedessel is. Es egy no szerintem szebb ha nem sminkel, en imadom a termeszetesseget. Persze neha a smink is csodalatos es vonzo de hosszabb tavra nem azt nezem, hanem hogy milyen lesz amikor egyutt strandolunk meg mellettem ebred.

24L

2016. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!