Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok kaptatok már "pofont"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kaptatok már "pofont" barátnőtöktől? Fájt? (heterok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Vagy ha nem pofont, de ütött már meg (hol, hogyan)?

Leírnád, hogy mért kaptad, és hogy hogy reagáltál?



2016. dec. 9. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kaptam, de nem nagyot szinte alig érezhetőt egy hisztizésem miatt. Nem szoktam hisztizni, de akkor minden összejött és nem birtam leállni a síràssal, erre kaptam egy észhez tèrítő suhintàst. Meglepődtem, de elérte a célját. Tudom,hogy egyébként sosem ütne meg, szòval nem csináltam belőle nagy ügyet.

Lehet nem pont ilyen példára gondoltál... 23L

2016. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

igen kaptam mert hulyéskedtem :D ő naluk az ágyon

ossze vesztem vele es nem beszeltem vele :D

2016. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeztem valamit tőle pont a húga előtt, amiről ezután kiderült, hogy náluk családi tabu és fájó pont(, csakhogy ő erről nem szólt korábban, pedig ekkor már két és fél éve voltunk egy pár) és reflexből pofon vágott. Maga az ütés fizikailag nem fájt, de lélekben nagyon fájt és nem értettem, hogy képes ezért megütni. A reakcióm ennek ellenére mégis inkább az egymást követő bocsánatkérések és a próbálkozás a sértődésének enyhítésére volt. Aztán másnap kiveséztük a témát és elmomdtam, hogy ez elfogadhatatlan számomra és nem akarok úgy élni, hogy ez bármikor megismétlődhet. Megbeszéltük, hogy, ha ezt a témát soha nem hozzuk fel többé, akkor nem lesz ennyire nagy kiborulás, együtt maradtunk, azóta nem ütött meg újra.

20/LL

2016. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Mi játékból szoktunk verekedni barátnőmmel. Szóval igen, ütöttük már meg egymást. :D
2016. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Engem nem mernek megütni 😃 egyszer volt akkor is én mondtam neki hogy adj egy jó nagyot öklös a kezembe igeeen zsír volt 😂😂
2016. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltekenysegi vitabol lett verekedes, neki lokott a falnak ahol lehorzsoltam a sarkam, majd a kovetkezo lokest az ajtonal sikerult elerni, ahol a hatamon hatalmas lila (szinte fekete) folt keletkezett a kilincstol.:/

En ot egyszer utottem meg. Fiatalabb voltam, sosem kaptam penzt, az elso 'fizetesem' 3000ft volt amibol megvettem a mar reg kiszemelt fulhallgatot,ez nekem nagyon sokat jelentett, az elso dolog amit a fizetesembol vettem, ugy hogy sose volt penzunk. Aznap atmentem hozza, osszevesztunk szinzugy feltekenyseg miatt (hozzatennem ezt mind o produkalta, en nem vagyok feltekenykedos tipus) felkapta a fulhallgatomat, az oklebe gyurte es kozolte hogy kidobja ha tovabb beszelgetek xy-nal.Annyira felidegesitett az egesszel, meg persze azzal hogy valami ami nekem ekkora eszmei ertek az neki ennyire semmi, a tiszteletlensege kicsapta a biztositekot, es eleg nagyot kapott a tarkojara. Ez van. Volt egy kis durci, haza is kuldott, de vegul o kert bocsanatot. Azota mar szetmentunk. Senki mast nem utottem meg azota.

19/L/L

2016. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha a fenekem szokta ütni.
2017. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!