Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hany evesen veszetettetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hany evesen veszetettetek el? Fiuk is lanyok is irhatnak. Milyen volt? Es az oralis szex?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok masok tapasztalataira...a valaszokat elore is koszi:))
2016. aug. 22. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen a barátommal nekem csodás volt nem fájt csak egy kicsit de egyáltalán nem véreztem

Az első orális szexem a szüzessügem elvesztése előtt pár hónappal volt

2016. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még nem :( 17/f
2016. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16voltam az elsonėl.konkrét orális szex sokáig nem volt.may puszi a pasi nemiszervėre . 30 vagyok most volt az elso kimondott orális. Én kaptam korábban is,de nem az volt a kérdés.
2016. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak az orálról tudok nyilatkozni, az 19 évesen volt (amikor én adtam, amikor először kaptam 18 voltam), furcsa volt nagyon mindkettő, de a szopásba beletanultam és szeretem is csinálni mert a barátom élvezi:) Azt meg még mindig nem igazán csípem ha nyalnak, de még hátha:D
2016. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 voltam a Hajógyárin, 2 autó között matt részegen. Nem volt kellemes, nem mentem el. Utólag bánom már.
2016. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!