Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért őrülnek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért őrülnek meg attól, ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Nyilván vannak olyanok, akikre más hatással van és inkább negatívum, de a legtöbb akivel eddig ismerkedtem amint megtudta, hogy meg szűz vagyok, szinte teljesen begerjedt es onnantól nem is érdekelte más. Ez vajon miért van ilyen hatással rájuk?

18/L



2016. aug. 22. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem is izgat a tudat, azért, mert szeretnék én lenni az aki elveszi ezt és aki megmutatja milyen is a szex.
2016. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

jó érzés elsőnek lenni...

van akit meg az izgat, hogy a "saját igényeihez szabhatja a lányt"...mivel még érintetlen, tapasztalatlan vagy így megtudja szabni a dolgokat..."irányt tud mutatni"...


23F

2016. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
hogy miért vonzó azt nem tudom, de hogy engem miért taszít azt tudom: egyszerűen nincs kedvem és türelmem elsőnek lenni, tanítgatni, rávezetni stb. nekem a tapasztalt és kiforrott technika a vonzó, amikor már nem kell minden apróságot figyelni és finomítani, hanem csak az élvezetekre és egymásra összpontosíthatunk.
2016. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: +1
2016. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szamótza válasza:

Én is azt tapasztaltam, hogy a többség számára ez vonzó. Egyszer valaki azt mondta, azért gondolja így, mert olyan, mintha "kisajátíthatná" magának a lányt, hogy csak az övé. Bár gondolom, mindenki máshogy van ezzel a témával.

Legutóbb egyébként épp egy olyan fiúval sikerült ismerkednem, akit nem hozott lázba az, hogy még szűz vagyok. Furcsa volt, mert nem ezt szoktam meg. A legtöbben tényleg úgy adják elő, hogy majd' megbolondulnak egy szűz lányért (persze nem minden esetben valószínű, hogy ez valóban így van, talán csak ezzel akarnak imponálni)... És így valahogy azt éreztem, hogy egy kicsit jobban kell küzdenem érte, hogy fel tudjam kelteni a fiú érdeklődését. Szóval a lényeg az, hogy furcsa érzés néha ilyen kivételekkel találkozni. :)


19/L

2016. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam nagyon sokáig. Volt elég időm kitapasztalni, hogy nekem mi a jó, így könnyebb volt. Meg attól, hogy valaki szűz, nem biztos hogy béna is lesz.
2016. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert elképzelem, hogy még érintetlen az a hamvas, friss, nedűtől gyöngyöző barackocskád. :-) Gyere Kedves, hadd rontsalak meg. :-)
2016. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amiket irtatok mind igazak de en azt is hallottam hogy mert altalaban akkor meg szuk a lany es abba jobb erzes a behatolas:) bar ezt egy fiu tudna csak alatamasztani:)
2016. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom: Egyrészt azért mert szűz lány ügyetlenebb, és szűkebb belül. Legalábbis ezért jó szerintem
2016. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!