Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen volt az első szex? Stresszeltetek nagyon? Hamar ráéreztetek? Meddig bírtátok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

sokáig bírtam, végül nem mentem el, mindketten fáradtak voltunk...mondjuk én masztinál meg később szex közben is sokáig bírtam...nem paráztam elsőnél sem, de fáradtak voltunk, így szerintem el sem tudtam volna menni...


23F

2016. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokáig tartott, és olyan jól sikerült hogy nem derült ki, hogy nekem első volt :D
2016. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én izgultam, mert egy nálam sokkal tapasztaltabb nővel voltam és szerettük egymást, én meg nem akartam csalódást okozni, de végül meglepően jól sikerült, mert sikerült ellazulni
2016. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rövid...mire levette a bugyiját,én már törölköztem....
2016. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 János Gilján ***** válasza:
100%

14 voltam, sehogy sem találtam be a bejáraton, végül a 16 éves lánypartnerem segített. Féltem, hogy azonnal el fogok élvezni, de szerencsére 1-2 percig bírtam. Utána még foglalkoztam a lánykával, hogy ő is a csúcsra jusson. Minden kis bénázással együtt is fantasztikus élmény volt. :)

36F

2016. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!