Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki volt már szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki volt már szex kapcsolatban, milyen volt az első alkalom? Priviben is írhattok. Én tartok a dologtól nagyon.

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Az első ilyen alkalom parás volt.. Kicsit olyan érzés volt mikor az ember lánya esőnek lát mesztelen pasit.. Zavarbaejtő volt.. Nehezen oldódtunk fel mind a ketten. De összeségében jó volt ;)
2016. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az első nagyon jó volt. 17 éves voltam. Romantikus volt. És csak egy icipicit fájt. De amikor elsőnek behatolt akkor ott bennem hagyta egy kicsit. Rám nézett párom(még most is együtt vagyunk már 5 éve) és megkérdezte,hogy "jól vagy?" én meg vidáman mondtam,hogy igen!! Az én párom 4 évig várt Rám. Mert nem akartam elsietni. De most így visszagondolva. Nagyon jó volt! Ne félj! Sok sikert hozzá!!
2016. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt pasi akivel kicsit zavarban voltunk, főleg a pasi. Majdnem 2 órát beszélgettünk előtte és szerintem mindketten azon gondolkodtunk, hogy mikor kezdeményez már valaki, de én nőként nem akartam. Pedig ittunk is, szóval lazábban kellett volna vennünk! Aztán csak beindult a dolog.

Aztán egy másik férfi baromi magabiztosan várt, neki nyilván nagy gyakorlata volt a dologban, nem is kellett sokat várni, hogy kezdeményezten, talán túl hamar is volt... ( kb 10 perc beszélgetés után). De vele én is oldottabb voltam a magabiztossága stb. miatt! Tudta mit akar, hogyan mennek a dolgok.

Ajánlom, hogy igyatok egy kicsit. Nem kell tök reszegnek lenni, csak hogy oldottabbak legyetek és merjetek belevágni! :)

2016. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Páromnak volt egy futó szex kapcsolata egy hosszú rossz kapcsolat után ahol tombolni akart.

Azt mondta nagyon parázott, de jó volt, mert felszabadító volt, csak szexről szólt, semmi másról és emiatt hamar el tudta engedni magát.

2016. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2: látszik, nagyon képben vagy:DD

Szerintem olyan, mint egy egyéjszakás (csak ugye ott egyszer fekszel le a pasival, itt meg többször). Ne parázz rajta, igyatok egy kis alkoholt, beszélgessetek, hogy feloldódjatok.

2016. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Ritka az ilyen amikor képes a srác 4 évet várni a csajra..
2016. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Ez így van.
2016. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De biztos tudta mire vállalkozik, ha összejött egy 13 évessel. Mondjuk nem tudom hány éves volt a srác, mert nagyban függ attól is. #6-os voltam
2016. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 6-os...#7-es voltam:DD
2016. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az alkohol kilőve, mert gondolom el is megy haza a dolog után.

A másik, hogy ugyan szex kapcsolatnak indul, de ki tudja a folytatásra sor kerül-e.

Amúgy köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2016. aug. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!