Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom, hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsit hülye kérdés.. de a barátommal tervezzük hogy hamarosan lefekszünk egymással de mindketten szüzek vagyunk és egy kicsit félek. Hogy kezdjem? Még semmi sem történt eddig.. kicsit félek hogyha orálisan szeretném kényesztetni fájni fog neki mert még sose csináltam (mármint a fogam miatt vagy ilyesmi) vagy pl ha hozzá érek ott,mennyire szabad visszahúzni a bőrt hogy ne fájjon? Tudom hülye kérdés de izgulok.. és a másik meg hogy nem tudom hogy engedjem e hogy ő kényeztessen orálisan mert nagyon kínosnak érzem..meg mivan ha rossz íze van?
2016. júl. 25. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 18L
2016. júl. 25. 22:42
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az íze ne érdekeljen, majd megérzed ;)

Csak az ajkaid érjenek a farkához. Inkább nyalt végig a zacsit, meg utána a kolbászát is. Sokkal izgatóbb, mint gondolnád. Simogasd, a férfiak is szeretik ám ;) ha kínosnak érzed, hogy kinyal, akkor ez van. Amúgy az se rossz. Mielőtt megkérdezed, igen, a pasik is élvezik, hogy nyalhatnak.


Esetleg vaginális szexre is sor kerülhet?


26/F

2016. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először inkább csak fel kéne fedeznetek egymás testét (főleg, ha ennyire bizonytalan vagy), nem egyből már lefeküdni egymással.
2016. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azt is szeretnénk
2016. júl. 25. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom..de sajnos nincs rá nagyon lehetőség..ha érdekel leírom privátban
2016. júl. 25. 22:52
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

Akkor szerintem 1x nyaljon élvezésig előtte legalább. Légy nagyon nedves, ujjazzon is. Elsőre csak 1, ha azt élvezed, utána jöhet a több ujj. Kb 2-3 ujj bennléte elég ahhoz, hogy a hüvelyed kitáguljon kellőképpen. Mikor beteszi, csinálja lassan, centiméterről centiméterre beljebb dugva csak. Személy szerint úgy szoktam, h 3-10döfés adott mélységben, aztán mélyebben bedugom...

Aztán, ha jól érzed magad, akkor mehet a szex. Csak óvatosan, mindig legyél nedves. Figyeljen rád, közben.


Sok sikert!

2016. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod privibe /l
2016. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!