Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, próbáltátok eltitkolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, próbáltátok eltitkolni a szüzességetek elvesztésénél, hogy szüzek voltatok? Lányok is írhatnak, ha volt ilyen esetük.

Figyelt kérdés

Hogy ment? Lebuktatok végül?

Hány évesek voltatok és mennyi volt a lány? Hány partnere volt már?


2016. szept. 13. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen partnerem de rögtön kiderült hogy szűz.. Nem bírta a felhelyezni az óvszert ideges lettem izzadt. És gyakorlatilag. Még elsem kezdtük de már a gatyájában eldurrant.. Nem foglalkoztam vele úgy csináltam mintha nem jöttem volna rá hogy hazudott.. Nagy nehezen rá jött hogy hova kell be rakni és ahogy sikerült be rakni el is élvezett. A srác akkor volt 26 éves. 22 L
2016. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:

#1 Jééézusom, szegény :D elég kellemetlen lehetett :D


hogy a kérdésre is reagáljak, nem titkoltam, viszont nem is volt rá szükség mert a lány is szűz volt, és együtt bénáztunk :D 16F ő 14L voltunk.

22F

2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én viszonylag későn vesztettem el (22 évesen), egy komoly kapcsolatom volt de még fiatalon és nagyon közel kerültünk hozzá, de aztán elköltöztem, azután egy rövidebb "komoly", de volt egy nagy összeveszés és annyi lett és így elkezdődött az egyetem stb és valahogy kimaradt a szex.

Egyetemi bulikban lett volna lehetőségem lefeküdni néhány lánnyal de nagyon nem vonzódtam hozzájuk, valahogy nem akartam olyannal akivel nincs érzelem.


Mindegy, azután megismertem egy lányt, jártunk egy hónapot majd lefeküdtünk és jó pár évig együtt is voltunk.

Nem tudta, hogy szűz voltam. Nem mondtam meg neki, cikinek tartottam, azt tudta, hogy már évek óta nem volt fix kapcsolatom, plusz tudott a régebbi barátnőkről, szóval feltételezte, hogy nem vagyok szűz és nem is igazán beszéltünk róla.

Első szex kicsit ügyetlenkedés volt (plusz kicsit részegek voltunk, buliban volt), de utána jó volt, és megállás nélkül mint a nyulak.


A szexbe nagyon hamar bele rázódik az ember, főleg a pasi.

2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett titkolnom, az akkori párom már az elején tudta :) akkor voltam 16 Ő18 :) most 21L
2016. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akinek van egy kis esze, az nem pofázza el.
2016. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1

Ez mekkora kamu.

2016. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, pedig előtte kb másfél hónapig randizgattunk, ismerkedtünk, aztán egyszer kicsit ittunk és megtörtént, utána meg ott is hagyott, mert csak üritésre használt és 10 évvel idősebb szeretője van a mai napig, közben meg ugyanígy ismerkedik lányokkal.22 voltam, a pasi 27.
2016. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdem az enyémmel: szűz voltam, tudta a srác is ezt, de egyáltalán nem figyelt rám, nem is voltam vele többet!


Egyszer csókolóztam olyan sráccal,akinek az volt az első csókja,és tettem róla, hogy ugyan olyan jó legyen neki,mint az én első csókom :33


Egyszer pedig voltam szűz sráccal is, hát, ő pont hogy nem mert elmenni... de aztán leszoptam, és imádta *büszkeség*😂 aztán jártam is vele, nem volt rossz összességében,de hazudott róla (mikor mondtam h nem túl ügyesen,mert levágtam,akkor be is vallotta).25F volt ő és19N én

De maradok a tapasztaltabb huszonnégy éveseknél,ők a best*.*

2016. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen nő vagy te 19 évesen?
2016. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#10 Jófej, sportos, csinos. Vicces, okos, határozott. 😃 Egyéb kérdés?
2016. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!