Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, szüzességetek elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szüzességetek elvesztésénél volt merevedési zavarotok? Lányok is írhatnak, ha ilyen volt a szűz partnerükkel. Hogy történt a dolog és mi lett a vége? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Mennyire volt tapasztalt, hány partnere volt előtte?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első alkalomnál többféle akadály is lehet, mivel egy teljesen idegen helyzetben találja magát az ember legyen akár lány vagy fiú. Van, akinél merevedési zavar, gyorsan bekövetkező magömlés, vagy éppen hogy orgazmusképtelenség (fiúknál). Ezért fontos, hogy ne egyéjszakás kapcsolatban akarjon "túlesni" valaki az első szexuális élményén, hanem valaki olyannal, akivel szerelmesek egymásba, türelmesek és megértőek a másikkal. Tudom, ez tucatszövegnek hangzik, de ez tényleg nagyon fontos megítélésem szerint.
2016. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, abban a fajta gumiban, amit akkor használtam, konkrétan nem éreztem semmit, meg izgultam is. Tehát az egész elhúzódott vagy 2 óráig. Végül elélveztem, a lánynak nem sikerült. Tapasztaltnak vallotta magát, de utólag kiderült, hogy ő is szűz volt. 16 éves voltam, a lány pedig 14 vagy 15.
2016. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam az orgazmus képtelenséget illetően; azért írtam közvetlenül a korai magömlés után, hogy érzékeltessem, mennyire ellentétes szituációk adódhatnak. Természetesen a probléma lányoknál is ugyanúgy jelen lehet.
2016. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy régi barátnőm is mesélt erről, hogy mikor szűz férfivel volt bizony előfordultak ilyen zavarok, mondjuk az ő párja nem volt egyáltalán magabiztos sem, nagyon szégyenlős volt a teste miatt, de aztán mindenbe belejöttek és rengeteget szexeltek. :)
2016. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

én nagyon berúgtam és csak úgy megtörtént, pedig még várni akartunk volna. De probléma nem volt, csak hogy hamar elsültem (maszturbálásnál nem voltam ehhez szokva)

Másnap viszont szuper volt, szinte mindenütt és minden pózban csináltuk (a csajnak nem ez volt az első)

2016. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá. Akkor drogfüggő voltam, s be is álltam. Szerencsére az elvonó sikeres volt, 12 éve nem csinálom. A csaj emlékezett, de csak a saját orgazmusára.
2016. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En találkoztam már ilyennel.

Én 20 éves voltam, ő 19 és szűz amiről tudtam is. Amikor eljött az idő és felmentem hozzá, csak az iszogatás közben is már vegig állt a farka és a pettingnél is, aztán amikor a behatolásra került volna a sor azonnal elszállt a vér a farkából... ő elsőnek kutyaban szerette volna... mondtam neki, hogy no para, akárkivel megeshet, engedje hogy átvegyem az irányítást, beültem az ölebe és oda vissza ringattam finoman a csípőm, közben smároltunk ölelkeztünk, és amint belefeledkezett a pillanatba, és újra merevedése lett rácsusszantam és onnan már minden oké volt.

Nekem előtte 2 partnerem volt, de mind2 hosszútavú idősebb partner, szal 4 éve éltem már nemi életet, elég sokmindent kipróbáltam már addigra.

Én nem csinaltam belőle gondot, sztem nem ciki, ano én is nagyon be voltam feszülve az első alkalomnál, sztem termézsetes az izgulás, hogy teljesíteni akarsz, és arra figyelsz, nem az élvezetre. Érdemes egy tapasztaltabb értelmes partnert választani kezdésre, aki normálisan le tud reagálni egy ilyet

2016. dec. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso, nagyon szerencses lehetett a pasi
2017. febr. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal alig dugtam be és már tele is élveztem a puncit.(volt mi kijöjjön)
2020. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!