Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki eleinte biszexnek hitte magát, később mégis felismerte, hogy csak a lányok érdeklik? Elmesélitek, hogyan jöttetek rá a dolgokra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzódtam mindkét nemhez. Kevés ember tud megfogni. De megismertem egy srácot, akinél már tudtam, hogy rajta kívül más nem fog tetszeni, és csak őt akarom szeretni. Randiztunk, és úgy éreztem, boldogabb nem is lehetnék. Másnap az egyetemen megláttam életem legszebb pillanataiban a legszebb mosolyt. Azóta csak ez a lány érdekel. Nem hoznak lázba a fiúk. Bár lehet, hogy valóban bi vagyok, de nem érzem, hogy most érdekelnek. Egyedül ő érdekel, és férfire nem is vágyom.
2016. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 évesen, mikor először lettem szerelmes (lányba), azt mondogattam magamnak, hogy persze, én biszex vagyok meg nincs olyan, hogy leszbikus legyek. Aztán igazából egy év után sutba vágtam ezt az elméletemet, mert nekem nagyon nem feküdt a pasikkal való ismerkedés. :)

17/L/L

2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen az esetem. Nálam minden fokozatosan jött. 18 éves koromig nem is volt barátom, annyira nem is ismerkedtem fiúkkal, még szinte gyerek voltam. Csókolózni akkor már mindkét nemmel csókolóztam és a lányokkal való csókolózás jobb volt. Aztán 18 évesen szerelmes lettem egy fiúba, akivel együtt is voltam rendes kapcsolatban 2 évig. Ekkor azt hittem biszex vagyok, de éreztem, hogy jobban megfognak a lányok. 23 évesen, mikor szerelmes lettem az első barátnőmbe, akkor jöttem rá, hogy nem vagyok biszex, hanem leszbikus. Azóta abszolút nem érdekelnek a férfiak, teljesen közömbösek. Persze vannak fiúk, akikkel néha talán flörtölök kicsit, meg nyilván megtudom mondani, hogy jól néz ki, vagy sem, de hidegen hagynak.
2016. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno tök heteronak gondoltam magam, pedig ha magammal játszottam mindig lányokra gondoltam közben, nedves álmok is csak lányokkal... 16 évesen lett barátom, 18 évesen leesett, hogy vonzanak a lányok... akkor biszexnek mondtam magam... 22 voltam amikor ennek a kapcsolatomnak vége lett, már rendesen túltettem magam az egészen, akkor volt pár próbálkozásom fiúkkal, de... egyszerűen nem ment... :D szóval kb. 1 éve leszbikusnak mondom magam.

24L

2016. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromig heteronak hittem magam. Jártam 2 fiúval is, de egyikkel sem fekudtem le. Azonban 18 évesen megismertem egy nőt, aki már az első pillanattól teljesen elcsavarta a fejem és lassacskán rájöttem, hogy vonzódom is hozzá. Aztán a vonzódásbol nyakig szerelem lett. Most viszont úgy vagyok, hogy fogalmam sincs bi, vagy leszbi -e vagyok. Igazából nagyon kevés ember tetszik, de ez a nő teljesen elcsavarta másfél éve a fejem. Egyáltalán nem érdekel más. A csajokhoz vonzódom, de a pasik csak tetszenek. Viszont egy pasi sem vonz egyáltalan szexuálisan. Nem tudom velük elképzelni az életem és úgy érzem szerelmes sem tudnék lenni beléjük. Ráadásul számomra napról napra undoritóbbak. 19/L
2016. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!