Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm hetero, mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hetero, mégis összejöttünk. (? )

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen? Nagyjából mennyi ideig tartott?

2016. jan. 11. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ő nem hetero. Biszex. Csak nagyon nehezen jött rá.


Egyébként kíváncsi lennék az egész sztorira. És hogy milyen a szex köztetek.

2016. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Heteronak vallja magát, én vagxok az első (és elég valószínű, hogy az utolsó) barátnője.

A sztorit nagyon szívesen leírom privátban, annak akit érdekel. De kérnék nemet, kort és lakhelyet, nem szeretnék ismerősbe botlani :D.

2016. jan. 11. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
ird. 17 Bp lany/Bi
2016. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is! :) Velem már történt ilyesmi. Kőszeg 21/l
2016. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is leirhatod.

21L Bp.


Igazából az én sztorim lehet furább, mert a barátnőm meg én is azt hittük, hogy heterok vagyunk.. Addig még meg nem ismertük egymást.:D

2016. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia :) nekem is leírhatod

17/L Tolna

2016. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is leírhatod:) 18/L Budapest
2016. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leírod? :) 25/N. Nem Magyarországon élek.
2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nézd. Aki például csk nagypénteken és csak halat eszik, az nem vegetariánus. Mert nem ez a definíciója. Akkor se lesz vegetariánus, ha annak hívja magát, és akkor se lesz az, ha bunkózza azokat, akik nem hajlandóak vegatariánusnak hívni őt. Aki csak divatból óóóómmmmm-ozgat reggelente, fakírülésben, még nem buddhista. Akkor se, ha fennen hangoztatja.


Ugyanígy, heteroszexuális az, aki csak ellentétes neműekre "kíváncsi". Azonos neműekre soha, még nagypénteken sem, még kipróbálni sem, még viszonzatlanul sem, még divatból sem, ugyanis ha pasi, pasira nem áll fel neki, ha meg lány akkor lányra nem lesz nedves neki. Ez van. Aki heteróamúúúgy csak épp összejött egy vele egyneművel, hoppácska véletlenül, meg "kipróbálná egyszer", meg "de csak ha úgy hozza az élet" stb az minimum bi, és legfeljebb nem tud szembenézni az igazsággal, azért szépítgeti, meg kozmetikázza. Hááát, az ő dolga, de nem kellene ilyesmivel az igazi vegetariánusok, az igazi buddhisták, az igazi űrhajósok stb -- meg az igazi heterók -- megítélését higítani.



(Egyébként ezt azért írom ide, mert a homokos fiúkák számon kérték rajtam, hogy a lányokat miért nem oktatom ki. Semmi személyes az itteni kérdezővel, csak itt is vállalom ugyanazt a véleményt, mint ott.)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__75..

2016. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, bocsöööö, akarommondaniiii, a kíváncsi, csakhaéppúgyadódikkipróbálnám "heteró" fiúcskák
2016. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!