Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy fiú, nem jövünk ki...

Van egy fiú, nem jövünk ki jól, mégis azt álmodtam hogy összejöttünk. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha te fiú vagy, akkor semmi jót!
2013. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
A szerelmet csak egy hajszáll választja el a gyűlölettől!
2013. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2013. szept. 11. 22:21
 4/13 anonim válasza:
a tudatalattid szereti vmilyen szintan
2013. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lilith1994 ***** válasza:
A tudat alatti.
2013. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abszolut semmit sem jelent. En is minden nap mas csajt dugok meg almomban, pedig csak 1-2 jon be. Te is gondolom vagysz valami kapcsolatra, az agyad meg veletlenszeruen ezt a sracot dobta ki. Ma ugy is erzed, hogy oda vagy erte, holnapra elmulik.
2013. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, az álom az összerakosgatja az épp aktív emlékeket,- a kerti törpét a szomszéd emberrel, az esti filmet az állatkert pénztárosával... szóval olyan meséket alkothat amely nem feltétlenül reális... bár előfordul hogy épp az álom az ami logikus dolgokra vezet rá bennünket.


ez csak utólag derülhet ki, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani egy álomnak.

2013. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nagyak válasza:

Két dolgot.


1. Nem egészen ismerjük még az agyi folyamatok működését és azok miértjét.

2. Ha ezt a kérdést komolyan gondolod, akkor baromi fiatal vagy... (És akkor a fiatallal még visszafogottabb szót használtam, mint ami egyébként ide illene.)

2013. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7-esé a pont. Nem is értem, mirét áll 30%-on. (Igaz, én is folyamatosan süllyedek.)
2013. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
71%

Hát ez egyszer történt meg velem. Gyűlöltem egy lányt még középiskolában és ő is gyűlölt engem. Egyszer azt álmodtam, hogy szeretjük egymást és másnap nem szóltam be neki, mert nagyon szégyelltem, hogy ezt álmodtam... meglepődött, hogy nem k*rváztam le és megkérdezte mi bajom... elmondtam neki... ő lett életem Nagy Szerelme :)

Mint már említették itt: hajszál vékony a határ gyűlölet és szeretet közt

2013. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!