Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan, akit 18-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit 18-20 éves korában kifejezetten izgattak a pasik, mégis rájött később, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

Tényleg van, hogy valakinek ki kell próbálnia mindkét nemet ahhoz, hogy meg tudja mondani, melyikhez vonzódik igazán?

Olyan érzésem van, hogy szűz leszek még jó ideig, de egyre jobban zavar a bizonytalanságom a szexuális orientációmat illetően.


2016. nov. 7. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha mindenkinek így kéne tennie, akkor szerintem nem lennének törzsgyökeres melegek! :D


Miért fontos, hogy beskatulyázd magad? Én a helyedben követném az érzéseimet, és mennék ahhoz, arra, akihez éppen húzok. Ezzel nincsen semmi baj szerintem. Élvezd az életet azzal, akibe éppen beleszeretsz :)

2016. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szerintem nem lennék képes az "éljük ki magunkat" életvitelt követve váltogatni a partnereimet néhány hetente vagy havonta, nekem valami hosszútávú kapcsolat kéne. Hogyan vethetném bele magam egybe, ha még én sem tudom, kire van szükségem pontosan? Kivel kéne ismerkednem egyáltalán? Kinek a részéről lenne rendben, ha fenntartanám magamnak a jogot, hogy bármelyik pillanatban benyöghessem, hogy "bocsi, de én amúgy nem is bukok a lányokra/fiúkra"? Úgy érzem magam, mintha nem lenne semmi önismeretem.

Talán idióta vagyok és feleslegesen görcsölök, de már régóta nyomasztanak ezek a gondolatok.

2016. nov. 7. 12:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A nemed és a korod megtudható?

2016. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudod, hogy neked hosszútávú kapcsolat kell?

23 éves Férfi vagyok. Én példáúl már voltam olyan lánnyal aki a kapcsolat közben jött rá, hogy a nőkhöz is vonzódik.

Nincs ebből semmi gond... meg kell beszélni :)

2016. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 16 évesen jöttem össze anno valakivel, aztán 18 évesen rájöttem, hogy nők is vonzanak... 22 évesen szétmentünk, azóta amik voltak pasikkal próbálkozásaim valahogyan nem mentek, de nővel csók is szex is... szóval nekem csak későn esett le, hogy mi a szitu velem. :D Van ilyen, nincsen ezzel semmi gáz. :)
2016. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy neked hosszútávú kapcsolat kell?"


Hát hogyhogy honnan? Onnan, hogy nincs ingerenciám másra.:D Nincs senkim, akiben maximálisan bízhatnék, nem is volt soha (vagy ha mégis, előbb-utóbb csalódnom kellett benne), úgy hiányzik már a törődés és az elfogadás, mint egy falat kenyér, és az is, hogy egyszer végre én legyek az első valakinek. Nem igazán érdekel semmi, ami felszínes.

Egyébként azzal szerintem sincs különösebb probléma, ha valaki kapcsolat közben rájön, hogy biszex, de ha összejönnék egy férfival, majd beütne a felismerés, hogy leszbi vagyok, akkor nem igazán lehetne közös jövőnk.


Azt hittem, a kérdésből egyértelmű lesz, de lány vagyok, 18 éves, és 2 éve tart már ez a történet.

2016. nov. 7. 13:49
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Ha van kedved ismerkedni, BESZÉLGETNI akkor állok rendelkezésedre. Megtudjuk szerintem beszélni az egészet. Szivesen elbeszélgetek veled.. Aztán minden kiderül.

23 éves férfiként elég könnyen tudom kezelni a helyzetet. Rendes normális férfi vagyok. Azt nem garantálom, hogy rögtön minden törődést megkapsz mert ugye nem ismerlek, de ha van kedved miért ne?

2016. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
" Élvezd az életet azzal, akibe éppen beleszeretsz :) " rész alatt az értendő, hogy azzal legyél, azért küzdj, harcolj, akibe beleszerettél, akit megszerettél. Nem hiszem 20on évesen annyit elvenne egy mondjuk egy éves kapcsolat az életből, hogy ne érné meg belemenni.
2016. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudod eldönteni, és beleszeretsz egy férfibe és vele vagy és jó, akkor meglehetsz nő nélkül is szerintem... 5-ös vagyok, akinek volt az a hosszú kapcsolata pasival most meg egyszerűen nem megy... én leéltem volna vele az életem, de megcsalt, szakítottam vele és azóta próbáltam pasikkal, de semmi se ment... szóval szerintem nem kell félned, még a kapcsolat elején rájössz, ha leszbikus vagy, vagy pedig tényleg az is lehet, úgy leszel mint én, hogy szeretsz valakit annyira és nem számít
2016. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Oké, hát azt meg tudom ígérni, hogy azért fogok küzdeni, akibe beleszerettem, függetlenül a nemétől.:D Előre talán nem is minden esetben tudhatom, hogy egy vagy több évnek nézünk-e elébe, és nem történik tragédia, ha mégsem jön össze a dolog. Csak azt akartam mondani, hogy kifejezetten komolytalan célra úgysem fogok keresni magamnak senkit.


Utolsó, ahogy meséled itt a dolgokat, arra kell gondolnom, hogy ezek szerint te sem vagy teljesen leszbikus, max. előny nálad, ha valaki nő. Nem okoskodni szeretnék, mert amúgy igazad lehet abban, hogy ha megtalálom életem társát, akkor ez már nem fog számítani.

2016. nov. 7. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!