Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan, akit 18-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit 18-20 éves korában kifejezetten izgattak a pasik, mégis rájött később, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

Tényleg van, hogy valakinek ki kell próbálnia mindkét nemet ahhoz, hogy meg tudja mondani, melyikhez vonzódik igazán?

Olyan érzésem van, hogy szűz leszek még jó ideig, de egyre jobban zavar a bizonytalanságom a szexuális orientációmat illetően.


2016. nov. 7. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vonz a férfi test... és szex velük kb. csak misszionáriusban megy, többi nem esik jól... nem zárkózom el pasiktól teljesen, de tényleg nagyon bele kell szeretnem valakibe ahhoz, hogy így akarjam... :D

amúgy igen, 95%-ban mondanám magam leszbinek :D

2016. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. Nekem kb. fél éve tart ez az állapot, és én sem tudtam megoldani, remélem neked valahogy sikerül majd. Igazából az a lényeg, hogy legyél őszinte mindenkivel az ismerkedés kezdetén, így elkerülheted, hogy megbántod az illetőt, ami nekem sajnos sikerült.

Lehet, hogy biszex vagy, ezért nem akarsz egy nem felé elköteleződni. Nálam ez valahogy úgy nyilvánul meg, hogy azért nem akarok egy fiúnál maradni, mert valahol mélyen reménykedek, hogy inkább barátnőm lesz. Talán nálad is valami ilyesmi van.

És ahogy a többiek mondták, nyiss mindkét nem felé, aztán előbb-utóbb úgyis eldől:)

16l

2016. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha mélyen legbelül barátnőre vágysz, akkor lehet, hogy te máris egy lépéssel közelebb jársz a válaszhoz, mint én. Nem kötelező ám évekig rugózni a témán, csak én vagyok ennyire nyomorék.:D

Azt hiszem, inkább fiú mellett érezném azt, hogy én én vagyok. A probléma csak az, hogy az eddigi egyetlen komoly szerelmem egy lány volt, így még nem tudhatom, hogy találni fogok-e valaha olyan srácot, aki hasonlóan heves érzelmeket képes kiváltani belőlem. Igen, ez még számomra is baromira ellentmondásos.

Mindegy, valószínűleg nektek van igazatok, és ezt csak az idő meg a tapasztalat fogja majd megoldani.

2016. nov. 7. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

De, hidd el én is vagyok akkora szerencsétlen, mint te, bár nem feltétlen nevezném így a helyzetet.:D

Próbálkozz akkor fiúknál, ha nem tudsz beléjük szeretni, akkor pedig szerintem a választ gyorsan megkapod a kérdésedre. Csak ne görcsölj rá, nem mész feleségül senkihez(egyenlőre), bármikor kiléphetsz egy olyan kapcsolatból, ami mégsem jött be

2016. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ajh olyan jó érzés,hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal :D Nekem is volt egy három éves kapcsolatom egy lánnyal és hát hozzá kötődtem eddig a legjobban és most hogy így véget ért és feltűntek a színen srácok is akikkel mehetett volna a dolog,mindig vissza hátráltam.Nem tudom,én jobban szeretném,hogy barátnőm legyen,de azért szeretnék tapasztalatot is fiúval.Csak ah valahogy nem visz rá a lélek.Meg tudom,hogy itt ahol lakom nincs nagyon lehetőség a lányokkal való ismerkedésre,amilyen szerencsés ember vagyok biztos hetero csajt fognék ki,szóval ez is hozzá járul ahhoz,hogy próbálom magamra erőltetni a fiúkat.
2016. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!