Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kérdésem ha a nönek nagytermés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem ha a nönek nagytermészetes melle van D-s méretü melltartót használ és sportól pl:távólugrás vagy magasugrás, sport közben a mellei nem zazarja a sportbann a nagy kilengések? Várom a kómoly válaszókat .

Figyelt kérdés
Melltartó,Dsméretümelltartó,

2016. nov. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Te biztosan pasi vagy!

Nem hallottál még sport melltartórol?

2016. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
hát ja biztosan pasi vagy! de am nem nem szoktak zavarni nekem is d kosaraim vannak és én pl hafutni meyek sport melltartót veszek és attól nem lifegnek össze vissza ! úgy h vlaszt kaptál a kérdésedre kedves fiú kérdező
2016. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tudd hogy a nagy mellű nők általában nem ilyen sportokat űznek. Az atlétikában kicsik a csajok mellei.
2016. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Például van egy női teniszező, akinek túl nagy volt a melle, ezért kisebbre műttette. De általában az ilyen sportolónőknek kicsi a melle, hisz alapból vékonyak a sok mozgás miatt.
2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportbann :D Ha kibannolnak valakit a sportvilágából, az nem jó!
2016. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De, sok nőt zavar a sportban a túl nagy mell. Sőt, egy kolléganőm alávetette magát mellkisebbítő műtétnek, mert a mindennapokban zavarta, például állandó hátfájása volt. Na jó, neki nem D-s mellei voltak, én már csak műtét után láttam, de még így is kimerítette az egész ABC-t :)
2016. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás talán jobban zavarná őket, mint a kilengés :D
2016. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mijen érzés futni meltartó nélkül a nagy természetes mellü nönek akinek legalábbE-s méretü meltartoja van csak nem használ melltartot ?
2016. nov. 14. 02:44
 9/10 anonim ***** válasza:

"Te biztosan pasi vagy!"

Na, ja :D

Ki más lenne, mint: Pálfi László Attila

2016. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mijen érzés melltató nélkül spórtolni nagy mellü nönek pl:Milena Velbe Eden Mór ?
2016. nov. 26. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!